Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A kluci, vy si myslíte, že za to platí??? Vždyť je to neskutečně výborná reklama automobilek. Víte kolik aut se "rozmlátí" při testech apod? Když tam dá Hyundai 20x i20 a oni je nakrásně pomlátí, tak je to obrovská reklama nejen v Británii, ale celoevropská, protože dnes je TopGear vysílán ve většině Evropských zemích.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není pravda, oni uznávají dostupná auta, dyť na ty speciály jezdí v ojetých autech do 100000kč, ovšem ceny ojetých aut sou v británii ještě níže.... to je prostě anglický humor no... dělají testy i hatchbacků, které jsou dostupné pro nás cenově....

 

na top gear kouká celý svět i v Africe je znají...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D Tak to by byl masakr. Kokta by mel rubriku kodovani a chip, Clint - nauka o jizde zrucnosti s DSG, Ja a Radius reklamace, Motosman jizda na plny plyn aneb jak tankovat co nejcasteji, Pawouk mluvci a spravce www. atd. :-) Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem se na AMR ani nepodíval..když jsem v upoutávce viděl testovací řidiče.....

Fakt u nás už není pořádnej automobilistickej pořad!!

presne, ? zamackl jsem slzu a ani jsem to nevidel dokonce, usnul jsem u toho , jak to bylo zazivne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak závad snad moc nemám, ale much to má už po těch 8-mi letech stáří hodně no... Co si budeme namlouvat, je to už babička, ačkoli je to stále vzhledově velice moderní a líbivé auto, stáří člověk nezastaví...

 

Jen už ne chipovat, myslím si, že to je tak akorát  :kol-47:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no scout teď je 7 rokem skor 150000km a kromě vady na laku, od štouchnutí atd vše zatím ok... po čipu to jede solidně konečně.

a pořádný chrochtání v červenym, skoro jak atmoška :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lak u mě začíná být jediný problém. Kufr už začíná kvést, lemy blatníků z vnitřních stran nad koly jsou oloupané a dneska jsem si všiml, že kamínky odloupaly lak ze spodní strany prahu za předními koly... Kapota je sice oťukaná, ale ne na plech, takže nerezne... Jezdím převážně silnice 1. a 2. tříd, na kterých už většinou sypou takovou tou pískovou drtí, takže po zimě to je všechno od předních aut na kapotě a to samé blatníky, tam to odlítává od kol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...