Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nevim jaky je rozdil u slabsich jednotek, ale ja vypalovani poznam dle otacek, chodu motoru a pri zatahu ne zcela linearnim nastupem vykonu. Ze bych pocitil nejaky rapidni snizeni vykonu, to ne e :-) jaky mas nazor na bufika, kdyz mas strach z vypalovani filtru? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase na 1.6 nedam dopustit, dle meho je to skvela volba. Kdyz jej srovnam s rotackou, tak je tissi, jede na 1500 po rovince bez problemu, povinny levnejsi, kultivovanejsi... mene smrdi, mensi baterka, mensi starter, ze by se do nej veslo i mene oleje?

nevyhody - stejna spotreba jako rotacka, ucpavka ve vejfuku neni zadarmo, radit o 200 ot pozdejs.

to mne napadlo tak na rychlo

DPF

no nekomu treba i 200tis vydrzi, nekomu 60tis a mozna je i dozivotni. Cena ruzna, tak 30-60tis. V oktavce bych ho videl na 40tis.

V rodine jsou 2 HDI a zatim drzi oba, cca 7 a 8 let a zhruba oba pres 100 tis.

Spotreba:

az bude mit tsi taky dpf, tak uz nebude spotreba 6.5, ale zpatky 8l a pak se diesel zase vyplati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Pokud tedy máte převodovku typu DSG, tak při jízdě přes město vám auto samo podřadí, aby mohlo dosáhnout požadovaných podmínek pro regeneraci. Při tomto dochází ke vstřikování většího množství paliva. Pokud během aktivní regenerace sešlápnete brzdu nebo uvolníte zcela plynový pedál, dojde k přerušení procesu."

 

Já nejsem pirát... Já regeneruji DPF :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johnny DPF muzem zmerit, kdyz se domluvime.

 

 

Jinak s tim ucpavanim, mam dva kolegy, kteri mohou poslouzit jako vzorek, oba jezdi denne UnL Praha:

  1. jezdi po dalnici 170 tempomat, mimo do 120, mesto dodrzuje - DPF ucpane po 170 tisicich, kdy se auto vracelo leasingovce
  2. jezdi presne dle predpisu tacho, stejna cesta - filtr ucpany ve 110 tis

a totalni legenda je u nas borec, ktery jezdi jen prahu a DPF ucpane v nedojetych 20tkm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...