Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jestli jste nekdo mel moznost tak i  klasicky Atom, ktery se da pujcit napriklad u Plzne pres www.svezenicko.cz je fakt hustej mazec. Nevim jestli tech 40 koni bude az tak velkej rozdil, ale mozna jo, uvidime, treba ho nejaky z takovych podniku poridi, to bude jen otazka casu a dalsi lakadlo na klienty :kol-47:

 

motosman, kdyby na 100 :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho, kolik ma ten tvuj stroj koni, nejak jsem nestihl krom motoru omrknout. Ani svest jsem se nestihl. Vzdycky me ostatni odstrcili s tim ze mam Rapida tak ze mam jit do fronty az nakonec.Jinak jak to tak sleduji Clintuv soused je oproti tobe zabar. Taky davas polystereny pod kola ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jste nekdo mel moznost tak i  klasicky Atom, ktery se da pujcit napriklad u Plzne pres www.svezenicko.cz je fakt hustej mazec. Nevim jestli tech 40 koni bude az tak velkej rozdil, ale mozna jo, uvidime, treba ho nejaky z takovych podniku poridi, to bude jen otazka casu a dalsi lakadlo na klienty :kol-47:

 

motosman, kdyby na 100 :kol-32:

No právě se na to chystám, ale s Atomem nejezdí do provozu, jako s Porsche, Ferrari nebo Lamborghini... a ta dráha je o ničem, to chce nějaké zatáčky, ale je fakt, že jezdit na těma cestama u nás v sedátku cca 4cm nad asfaltem, to asi nebude nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svezenicko dobry. Byl jsem na F 430. Jedine co me dosti zaskocilo a lehce zkazilo zazitek bylo, ze clovek podepisuje papir ze zaplati 10% spoluucast na skode kdyby se neco stalo. Coz o tomto neni na jejich strankach ani slovo. A clovek to pak ma porad v hlave pri projizdce a neuzije si to jak by mohl. Sem byl celou jizdu lehce orosenej. Zazitek vynikajici, ovsem to je ten duvod proc uz bych nesel. Byl to darek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...