Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No spíš se to třepí a to oko se tahá z podkrytky ven. Opět konstrukční chyba kdy je potřeba větší průměr oka, ale ta krytka zůstala stejně velká a pak každý pohyb čalounění opěráku se takto projevuje. U spolujezdce ne, ale to je méně využívané sedadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Tě Sanku a další, to si hrajete jako malé děti na nějakých herních konzolách? Hold někteří ještě asi nevyrostli. To já si doma hraju s manželkou a to je mnohem lepší zábava (  pořád i po x letech ). i když mi stárne a soft, je pořád dobrej, tak hardware už není nejnovější  :kol-48:  Tak pořád play fungujou parádně. 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já kolem svých 18-25 let hrával poměrně zdatně ;)   Tehdy ještě na Didaktiku M a pak na Amize 500 a 1200 ;)  To byly zlaté časy....

 

Teď už jen sem tam WOT, ale to tak jednou, dvakrát do měsíce.....Snad až vyjde GTA5 na PC, tak si ho rád mrsknu ;)

 

U nás teď krásnej zahradnickej déšť...nebudu muset zalejvat....Jen ze dveří okty vyleju ty litry vody, až je pootvírám.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem to tedy prolouskal nakonec až sem a protože jsem sobotní dopoledne trávil v servisu (reklamace čalounění , přesazovali čalounění opěráku) tak jsem měl 2h času a prolejzal jsem jim detailně všechna auta co tam měli. Nejvíc O3 (jedinou 1,6 TDI 77kw) a ona ta O3 po stránce designu oproti tomu Rapidu až o tolik odlišná není. Dobře schránky mají měkké plostrování, je o něco širší a má o něco větší kufr, místa v zadu v podélném směru bych řekl nastejno. Páč mi cinkl Kokta v uchu sehnul jsem se abych se koukl na zadní vlečnou nápravu a viděl jak píše Motosman tu bandasku co tomu říkají zadní tlumič výfuku. Vstup i výstup z tlumiče je ve stejné boční straně tlumiče (divné). 

A jen tak pro zasmání, přesazovali to čalounění asi 2h v sobotu dopoledne, takto to čalounění vypadá dnes po 300km. jak tedy vypadá ? stejně jako před tím 

Petře, to Ti nikdo neřekl, že na ty sedačky nesmíš usednout?!  :kol-44:  Jinak to zase vytaháš  :kol-46:

A jestli to náhodou není tím, že si (třeba) s manželkou hraješ vždy v autě na téhle sedačce, a pak to takhle dopadá  :kol-28:

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, jaké máte zimní pneu ? Už se pomalu dívam po nějakých 205/50 17" ať kupím kdyžtak v akci nějaké dokud si všeci nanahodí ceny, ale vůbec se v tom nevyznam. Vždy jsem to nechával na servisu ať tam neco obujou když se ty staré sjely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205/50? to je nejakej divnej rozmer ne? podle me standartni rozmer na R17 by mel byt 225/45 na origo discich.

 

Jinak ja mam odjezdene Dunlop WinterSport 3D i 4D a naprosta spokojenost. Na sluzebnich jsem jezdil nejake zimni Contiky WinterSport myslim a pohodicka...

Doporucuju procist nejake testy, treba s lonskymi modely, jednak budes vedet, co hledat a jednak si muzes sam udelat obrazek co a jak... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kola-z-lehke-slitiny/kolo-z-lehke-slitiny-hawk-7-0j-%C3%97-17-5e0071496a-8z8x/0/1/24/43/1001  Mno ŠA to vidí jinak s těmi pneu :-)

 

A ještě blbej dotaz. Musi i zimní pneu splňovat rychlostní index ? Asi jo co. Že mě stejně nestačí koupit H ale musim V a nebo W

Editováno: , autor: Weithfisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty co jsi poslal nejdou na RS nasadit. mají jiné ET než co umožňuje TP.

 

mozny to je, netusim co je v TP, otazkou je jestli se tam ty jine vejdou a pripadne jestli tam jdou dopsat.

 

zase na druhou stranu pokud resis retezy, tak to je taky pak hned o necem jinem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...