Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokto přesně tak .... jakmile jsem začal konfigurovat Eleganci + kupu věcí navíc absolutně nevýhodné oproti LaK ... takže proto LaK zvítězil .... PS. 14:40 se bude předávat :-P 

 

S tou kvalitou ŠA nevím (budu muset zažít na vlastní kůži), nicméně na fy již máme 3x O3 z toho jedna dostává neskutečný záhul v Polsku (1rok 82tkm) a krom výměny xenonu se jen lije nafta a voda do ostřiku.

Uvidíme co bude dále .... klep, klep

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi právě, dnes je to z bláta do louže, ale nač zůstávat za každou cenu u automobilky, která mě zklamala a při problému nepomohla. Takhle se to časem vystříbří a lidi začnou více nakupovat ta spolehlivější, třeba se ukáže, že třeba Mazda jde správnou cestou. Jinak 6ka se mi také líbí.

Korni: sice každý motor u Škody má své mouchy, ale diesly bych řekl mají ty mouchy menší s né tak fatálními následky. 

Každopádně dnes jdu vsadit a v Po jdu objednávat RAM nebo Raptora (než ty motory začnou kurvit i Amíci), Rapida si naložím na korbu (dělají k tomu i nájezdy pěný) do města abych měl s čím jezdit.  :kol-28:  Kombinace RAPTOR + RAPID zní i dobře.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No až sem budeš chodit déle a pročteš si to tu všeobecně, ne jen na vláknu Clintova klubu, budeš si říkat. Ale to se týká jich ostatních co už to auto mají dlouho, já ho budu mít nejnovější a tam už je vše v pořádku a vychytané. Pak se objeví první závada, druhá, třetí. Pak se tady dozvíš, že nejsi zdaleka sám a ztratíš všechny iluze, tak jako jsem je ztratil já s Rapidem po 5 reklamacích za 1,5roku (šlo sice více méně o drobnosti o to více je to zarážející u auta slepených více méně z již dávno vyráběných a tedy ověřených dílů ). Tedy co se aut týče a ŠA už nevěřím ničemu, ani tomu že auto má 4 kola. Občas Tě pak "potěší" člověk, co se ŠA zastával až za hrob, nejlepší auto na zeměkouli, AS nejlepší servisy o auto se staral více jak o vlastní dítě a po 4 letech a 100 tis uvažuje vážně o koupi nového vozu z důvodů, které už znáš.

To ten pesinismus a teď ten optimismus:

Dnes je jedno jaké auto si skoro koupíš, klumpy jsou to všechny, některé jsou dražší, některé levnější všechny se serou skoro stejně, Škoda má ten trend bohužel sestupnej. Tedy  rozhodující je dnes spíš co se ti líbí, na co máš,  jak je to s dílama (pokud nekupuješ každé 2 roky nové) popř. dostupnost a reference servisů. Přemýšlet o spolehlivosti dnes není "IN" a řada automobilek žije jen ze zašlé slávy, jinak by sis auto žádné nekoupil. Tedy Tvá 1,8 TSi je novej motor co už se 2 roky prodává a tak by měli ty největší dětské nemoce být vychytané "snad" a jen čas ukáže jestli nebude ještě horší než ta předchozí varianta a nemá cenu se s tím nyní trápit. Budeš mít New Car, tak si ho užívej a řadu věcí co Ti TSI nabídne Ti TDI nenabídne, to platí i o Škodě jako takové.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, koukám, že mě tu pěkně pomlouváte, jen tu chvíli nejsem. Dneska jsem dolil další litráček mazutu, přesně po 1100km.

 

Takže spotřeba litr oleje na 1100km. To mě utvrdilo o mém přesvědčení to auto prodat. Zajel jsem si ještě do autorizáku pro potvrzení o váhové zkoušce, kde mi napali, že je vše v normě. (kdyby se snad někdo oháněl později nějakejma vadama)

 

Monďáček, auto pro barony....ano řeším, motor chrocht 120kW. (jak Ozi říkal, že 103 nejede, 120 už ano)  Stejná výbava (titanium plus) s packety, navíc reflexní sklo s termo folií. Stříbrná barva, jak jsem zvyklej ;)  Uvidíme ;) Přivezou ho z fabriky v tejdnu.

 

Ale pánové, aby nevznikla nějaká mejlka, svoji funkci zde nesložím ;) (dobrovolně)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to černý mondeo co si ukazoval včera nevypadalo vůbec špatně. rozhodně kuže či alcantara nejsou tak háklivé na udržbu jako látkové sedačky.

 

Jenom se fakt divím, že si poslech nás a uznal že i ford za něco stojí i když před pár měsíci to tak nevypadalo  ;)

"o současné Mondeo je srágora, velká okoukaná pixla s lacinym interiérem"

http://forum.skodahome.cz/topic/124742-clint%C5%AFv-pir%C3%A1tsk%C3%BD-klub/page-418#entry1925791

ber to s vtipem :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk to předpověděl. Nebudu předbíhat události, všechno může bejt uplně jinak, záleží to na mnoha okolnostech. Zatím mohu jen konstatovat, že jsem od Škodovky utrpěl ránu osudu, moje životní filosofie vzala za své, člověk si za něčím stojí, obhajuje to a skoro by se za svůj názor pral a pak najednou jako rána z čistého nebe: vysere se všechno, co se jen vysrat mohlo...tedy skoro, až na ty rozvody.

 

Škodovka si udělal mínus a kurefsky velkej.... Nezachrání to ani 10% sleva prodejce. Naopak Mondea, které jsou ve vedlejší ulici, kde bydlím zastoupena 50% procenty slaví úspěchy a lidé, co je měli si je kupují znovu a nemají s nimi problémy...tedy závažnějšího charakteru.....ačkoliv zrovna o Fordu jsem nikdy dobré věci nešířil. Jenže praxe asi ukazuje něco jiného.

 

Zdá se, že zmlsanost (háklivost na dobrou naftu) původních TDCi je pryč a současné francouzské tiché CR si drží dobrou pověst....

 

Pokud nastane co se plánuje, vedení ofiko srazů převezme zástupce Stanmar s Motosem ;) a já budu jezdit jen jako čestnej host.

 

Čaje o páté budu dál organizovat, rád vás všechny vždycky uvidím a pokecáme. ....navíc, mohu  na ně jezdit s Fábkou :) (navíc čaje nejsou o značce, ale o pokecu)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám zatím nic a 18" kola tam nejsou, ty bych si musel zacvakat :) Takže jsem u tebe mrtvej muž :D

 

Kdo se tu ptal na slevu?  Sleva je 170tis z ceníku. O tom se Škodovce může zdát. Je to ovšem dáno tím, že je to jaksi výběhovej model a teď jsou ještě nějaké v Německu ve skladech. Možná zase dobře, že bude vyzkoušenej a odcyhtanej, oproti tomu novému....

 

Ono to te´d vypadá, že kopu proti Škodovce, tedy proti Vám, na druhou stranu, vy vlastně kopete taky proti Škodovce, takže jsme na tom stejně :D :D  (konečně)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-46:  :kol-46:

 

Clintův pirátskej klub musí zůstat, pirátem budu dál a dál denně budu chodit sem :)

 

Clitův sraz Octavia samozřejmě může bejt přejmenovaný, ale já bych nechal jeho zavedený název, je už známý pod tímto jménem a má i dobrou reputaci v cizině ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ho máš TMBBG41U922594964 A TEĎ SE UKAŽ ! Jestli se ukáže že tam není dvouhmota máš u mě 2x kofola. V opačném případě mám já u tebe.

Nejdriv nam ale nekdo musi rict, jestli se to da zjistit.

Dá. V první Škodovce. :-)

Jenze tu uz nemame :(, Etka povi neee? Pak uz jedine servis ci SA hotline.

zeptejte se libera nebo šuriho

keď už tak,tak suriho. ;)

 

a inak v tomto prípade je i ETKA krátka ... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...