Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pro Oziho jak jsem slibil. Stalo to do 20 tis jak jsem psal bez podlahy zakladu tu si musis udelat sam. Montaz par hodin. Prijedou smontujou. Jednogaraz i s vraty. Maji i alternativy v barve velikost jakou si reknes.

post-10015-1405275360,5812_thumb.jpg

post-10015-1405275393,4534_thumb.jpg

post-10015-1405275408,1145_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak, vy nesnesete názor jiných. Já se do ničeho a nikoho nenavážím, jen kostatuji, že Fordy stojej všeobecně za hovno a za tím si stojím ,protože takové mám zkušennosti a takové mám poznatky jiných.

 

navíc Mondeo je designově za horizontem, palubka přestárlá, plná laciných stříbrných plastů, Converz nepřehlednej a grafika příšerná. všechno jde ztuha, zavírání dveří, řazení, řízení.....

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mě se fordy nelíbí a asi bych si ho nekoupil, hlavně interiery. Co ovšem musím uznat, podvozky mají pořád ok a ve firmě jedou šéfové jen ve fordech (Mondeo, Focus) a točí to po 5 letech a nikdy žádná závada a to se s nima nezachází jako v rukavičkách. Jednou teda u Focusu vyhořela cívka motoru v záruce (toď vše), tak že tak. Všimnul sis Clinte? Napsal jsem něco špatného i o Fordu.  :kol-28: Jinak berou jen benzíny.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak pawouk psal, já tedy rozvrzaný interiér nemám (nevím kolik má najeto), já 92tis, nevrze vůbec nic. Ložiska OK. Navíc, neřikám, že jsou ostatní auta všechna špatná, to mi tedy někdo najděte, kde jsem to psal.

 

Nicméně, po projetí spousty vozů jsem konstatoval, že abych získal poměrně kvalitní auto, se slušným motrem a výbavou, tak ve stejné ceně je octavia jasnej favorit. (podotýkám pro mě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: už nech zase rejpání, uplně chápu, proč si s Hravcem nerozumíš. Ale pro upřesnění, jezdil jsem s ročním Mondeem, najeto 15 tis km, 2,0 TDCi 103KW a pak s 1,8 TDCi, ale jen kratší dobu. U obou šlo všechno stejně ztuha. Možná jiný typ Fordu jde lépe. Oktávka je proti tomu naprostá paráda, vše jde lehce a hladce.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych navrhoval, abychom se přestali zbytečně dohadovat, vy máte názor, já mám názor, můžeme se o tom pobavit společně na "Čaji o páté", kde mi může Kokta plivnout do kofoly, nebo já naopak Pawoukovi šlápnout na brejle ;)

 

Máte na to podobný názor?

 

jsme jedna super parta a přece nás nějakej mizernej Ford nerozhádá.....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdej mame svuj nazor a svou zkusenost z tou a jinou znackou.  Za mne je to at z pohledu mechanika koncern.S ruzumem  koncern,myslim motory,vybava a kvalita zpracovani a cena.

 

A ze srdce  je to koncern,italove a japonci.  Ale vzdy si koupim auto bud ze srdce a nebo s rozumem a v obouch pripadech vim do ceho jdu takze potom neresim ze treba se museji delat rozvody nebo jine blbosti.Proste to tak beru kdyz ne  tak sem si mel koupit jine a ne furt brecet ze to ma tuhle bolest a tuhle zavadu a tak. Howgh

Editováno: , autor: PANCHO
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepák, Pancho je můj člověk, resp. můj řidič  :kol-28:

Ve skutečnosti jsme všichni fandové škody, jinak by jsme tu nebyli. Jinak už z více stran co se týče z pohledu mechaniků mají všichni podobný názor jako Pancho a já souhlasím. Prostě jde jen o to, že já se nebudu zastávat škody až za hrob, toď vše. Jinak jsem pořád škodovák, protože pořád v mých očích převládají klady nad zápory. Jak jsem psal, dnes si člověk stejně nevybere, každá automobilka má něco.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak pawouk psal, já tedy rozvrzaný interiér nemám (nevím kolik má najeto), já 92tis, nevrze vůbec nic. Ložiska OK. Navíc, neřikám, že jsou ostatní auta všechna špatná, to mi tedy někdo najděte, kde jsem to psal.

 

Nicméně, po projetí spousty vozů jsem konstatoval, že abych získal poměrně kvalitní auto, se slušným motrem a výbavou, tak ve stejné ceně je octavia jasnej favorit. (podotýkám pro mě)

65 tkm. A vrže od 20 tkm. Co bych taky mohl chtít u auta za víc jak půl mega? :kol-28:  Tvých posměšných poznámek o korejcích, či francouzech a dalších je tady docela dost. Asi už ani nevíš, co kde píšeš. O řešení poruch je celé toto forum, stačí chtít a informací je tady mraky, aby si člověk udělal alespoň přibližný úsudek, co a jak funguje, či vlastně nefunguje. Viz neslavně proslavené 2.0 TDI PD s praskající hlavou, nebo jejich jedna variant a s "vypečeným" náhonem olejové čerpadla, 1.9 TDI PD s vylítávající ojnicí, rozvodové TSI všech druhů, HTP přeskakující a s podpálenýmy ventily, atd. To nejde přehlédnout. A to je jen pár největších seků v motorech. 

A trochu pohádat se přece můžeme, ne? :kol-28: To se teprve pozná, kdo má jaký charakter. :kol-35:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zejtra jdu na tu Kugu, mám dojem, že bude s 1,6 Ecoboost, jsem zvědavej, jak to s tím těžkým autem bude jezdit. Jsem zvědavej, jak se změnila proti původní generaci, narostl kufr a prej vzadu je místa na rozdávání....to  je u mě běžnej problém všech aut, kromě Supáka :) Po pravdě, mě se líbí ta Kuga víc jak to současné Mondeo (můj názor), ale je to spíše městské auto, na dálnice to moc nebude. Možná by se ta Kuga líbila Stanmarovi, ten je na tyhle vyšší auta....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...