Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pancho,

Vim to dlouho, ale vsichni mi tu zase rikali, ze jsem mimo misu nebo co to zas placam.

Co ty zpravy, cetls? At vim na cem jsem, at necekam na roky na godota.

Neco pro Pawouka... s poctivosti nejdal dojdes - aneb, nemas nic

http://www.zive.cz/bleskovky/uspesny-dj-avicii-sve-dilo-mixoval-na-kradenem-softwaru/sc-4-a-177305/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě včera. Ale spal sem doma.

tak to jo, ja si rikal, ze se vracet je nesmysl... :)

 

hele muzes mi prosim poslat cislo na Pavla? ze bych mu cinknul.

 

a potom prosim jestli vic co je s cernou RS tak mi to pisni, klidne i s nejakym rozpoctem. Segry felda je totalka, tak resi neco noveho rychleji nez bylo v planu...

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancho,

Vim to dlouho, ale vsichni mi tu zase rikali, ze jsem mimo misu nebo co to zas placam.

Co ty zpravy, cetls? At vim na cem jsem, at necekam na roky na godota.

 

Nevím, co ti kdo kde říkal, ale takto to funguje už od prvních HTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta plachta je gut, tedy jen pro Pančáka, co má stále čisté auto. Jinak pro normální lidi k hovnu :D   Zaprvé je málokterá prodyšná a tím pádem se nemůže dávat na mokré auto, za druhé žádná není do větru (o tom se přesvědčil můj soused s Merglem - má už třetí a dokonce konce pod cihlama a vítr to stejně sundá) a za třetí, pokud je auto zaprášené či špinavé, tak vlivem větru se krásně škrábe lak ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Tak tomu ja nerozumim. Lak auta je ochranou karoserie. Kdyz je neco ochrana tak proc to jeste chranit (tedy timto zpusobem). Jako kdyz tvohe stara bere prasky a ty si jeste vemes gumu a ona pesar. Je to jen auto, navic jen Skoda s aktualni cenou par desitek tisic. Budes kolem toho furt skakat, pak prijede nejakej borec s favoritem a udela ti z toho vec o hodnote o malo vetsi nez je ta plachta. Nebo ti skoci rozvody a muzes to nalestene strcit ze skaly. Netreba to prehanet i pres veskerou lasku. Porad je to jen vec.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...