Přejít na obsah

nastavenie radenia


zdeno20

Doporučené příspěvky

nemáš bouraný auto? předpokládám že jsi nastavoval nulovou pozici podle DP. Při výměně převodovky se mi stalo že šla blbě jednička, pak trošku trojka nakonec se ukázalo že je koplá vidlička řazení. Jde jednička přes zuby? není opotřebovanej synchronní kroužek na jedničce? Zkus nastartovat a napumpovat víckrát spojku a až pak zařadit jak se to chová?

 

Pokud ti jde jen jednička blbě a převodovka je v pořádku. Tak asi opravdu jen řazení, všechno zkontrolovat na něm. Jinak mě nic nenapadá. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 215 000 km a nic, ale po 40 000 a trápí tě jednička, zkus sundat táhla řízení z toho převodu na převodovce a pak znova udělat tu nulovou pozici jinak mě nic nenapadá, myslím že se tam nejdřív aretuje řadicí páka, zkontroluj taky táhla jestli se někde o něco neopírají, nebo jestli je něco někde nesvírá ne fest, zkontroluj taky řadicí páku zespoda, jináč opravdu nevím,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,4 mpi prevodovka by mala byt EMH

asi bude dobre ked napisem ako som to robil:

-stiahol pruziny a zaistil

-aretoval hriadel radenia

-aretoval radiacu paku

-zaistil pruziny

a mal som to spatne nastavene

Editováno: , autor: zdeno20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...