Přejít na obsah

Jak nejlépe nakombinovat zabezpečení vozu?


hanzcolumbo

Doporučené příspěvky

Ahoj Rapiďáci...je Vás tu celkem hodně co máte větší zkušenosti s vozy od VW Group než já. Tohle je moje první auto od téhle grupy. Chtěl jsem vás požádat o sdílení zkušeností jak nejlépe nakombinovat zabezpečení. Já asi zvolím ke koncernovemu alarmu Bullocka a vin na sklo...díky za rady a typy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si auto vybavíš nějakým mechanickým zařízením na řazení, doplníš to dalším mechanickým uzamykáním na volant či pedály, dále si dáš "tajný vypínač", vůz si trvale uzamkneš ve střežené a monitorované garáži a k tomu si ještě zaplatíš satelitní vyhledávání pro případ krádeže, budeš mít auto zabezpečeno proti odcizení na 70%. Stoprocentní ochrany před krádeží auta nikdy nedosáhneš. Šupáka pevně rozhodnutého pro tvůj vůz absolutně ničím neodradíš a věř mi, že ho ani příliš nezdržíš!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj panové , mno bohužel co se tu píše UP je pravda jak mile se najký zmetek rozhodne vaše auto ukrast , ničim mu v tom nezabraníte :( maximalně mu to stížíte a prodloužíte "dobu" kradení auta :( nic víc

bohužel když se šlověk mrkne na google nebo youtube jak se dají velice snadno odemknout jaké koliv zamky cirka za pár minut +- 5 , tak musí být každemu jasné že ukrast auto není problem :(

 

co se týká zabezpečení tak samozřejmně jsou stovky spusobu zabezpečení nebudu uvadět , snad jen , do auta alarm + pager z dobrým dosahem ! mít zbrojak a zbran a auto najlíp na očich , bohužel u nás zakony tyhle zlodejské šmejdy chraní ,  nemužete je odstřelit  pokud je chitnete , což by bylo podle mně zcela spravné ! ale buhužel asi mimo intenci zakona nutné sebeobrany , čím chci naznačit cestičku :)))))

 

ze skušenosti vím jak to je když se podaří takové darečky chitit :( při činu , ma toho na svědomi už hodně resp celá zlodějská partiřka , hadejte jak to dopadne u soudu  , jeden 3 roky druhý 1 rok třetí podmínka :((( je mi blbě a to toho mněly na svědomi za cca 3 mil kč škodu , holt papinci zmrdečkum zapaltily drahé pravniky ! a hádejte co  ,  dva jsou venku a zase pokračují dale !!!

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, prispevky vyse mi prijdou zcela mimo. Toto plati pokud mate nejaky unikat, ktery se nekdo rozhodne ukrast. Ale ne Rapida, kterych je po ulicich tri prdele bez sebemensiho zabezpeceni. Drtiva vetsina zlodeju jde cestou co nejmensiho odporu a nebude se zbytecne drbat s ochranama, kdyz stoji o metr vedle stejne auto, co mohou ukrast zcela bez potizi. Neni vubec pravda, ze treba mechanicke zabezpeceni zlodeje nezdrzi. To je jen urban legend. Fakt to nefunguje tak lehce, ze tam kydne kapalny dusik a odemkne. Stejne tak houkajici alarm, byt opravdu nikoho moc nezajima, tak zlodeje hodne casto odradi a zdrhne. Pred barakem v Ostrave ma soused Passata s RNS510, uz mu tam za 2 roky vlezli asi 4x a po rozhoukani alarmu vzdy utekli bez te navigace. Je pravda, ze temer zadne zabezpeceni ti neda 100% jistotu, nicmene kombinace alarmu, mechanickeho zabezpeceji a samozrejme pojisteni je pomerne slusna jistota. Dat na rady "expertu", ze nejlepsi je auto vlastne vubec nezabezpecovat, pac je to zbytecne a stejne to kazdy prekona, je idealni cesta jak o nej prijit.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám mechanické zabezpečení, nechám si ještě pískovta skla, uvažuju i o fóliích na sklo a k tomu mám pojistku s GAP. Jinak souhlasím, že po různých fórech je velice rozšířená myšlenka žádné zabezpečení nemít, stejně vám auto ukradnou. No být zlodějem, mnu si ruce jak mám lehkou práci a jak jsou majitelé aut v beznaději. Když vám každej druhej nebo třetí na fóru opisuje dokolečka, že káždé zabezpečení je stejně k něčemu. Však stejně vám to ukradnem, tak proč si kupovat ochrany proti kráděži. Já bych byl v těchto úvahách střízlivější. Samo nemá smysl kupovat X zabezpečení za desítky tisíc na auto za 280 tisíc, ale že bych chtěl mít auto "holý" bez ničeho, tak to ne. A je to přesně tak, jak se tu píše. Na ulici nám stojí X oktávek před panelákem, pochybuju že budou krást tu nejlépe zabezpečenou (samo při srovnatelných výbavách). No možná bych se ani nedivil, kdyby tyto myšlenky občas šířili i tipaři :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě zabezpečení moc roli nehraje...stejně an to přijdou až když ti vlezou do auta....roli hraje to co zrovna sháněj....radši ukradnou zabezpečenou oktávku co je rok stará a má 20tis km než vedle stojící oktávky 3 roky starý se 100tis km :) záleží i na barvě,stavu, výbavě...prostě to co zrovna potřebujou...a taky ty auta mají určitě delší dobu vyhlídnutý a ne že si jen tak přijdou..podle mě teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu v tom, že když budou chtít zrovna třeba moje auto....z jakéhokoliv důvodu, tak ho prostě ukradnou ať je zabezpečené jakkoli. Svou kombinaci zabezpečení už mám asi zvolenou a vic pro to dělat nebudu. Zbytek je na náhodě :-) už jen 4 dny a mam ho doma....ten čas se mi vleče neskutečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

nikde jsem nepsal, že auto nemate nijak zabezpečovat ! spíše na opak zabezpečt jak to jde ! a hlevně pak o tom nepsat na žádném foru ! nevíte kde to čte !!!

 

třeba idealní je pro ty co bydlí v panelaku , dát na okno bytu kameru + rakorder na záznam , kameru vždycky namířenou tam kde parkujete " tedy na vaše auto " nejlepší je když na kamera bude zabírat auto + okolí do 15 metru od auta , aby bylo vídět dětajlně co se kolem auta děje

Editováno: , autor: Pawouk
Zamysli se konečně na sebou a nad svým písemným projevem. Komu tady chceš radit, když to neumíš ani napsat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Podle mne je nejlepší prevence havarijní pojištění, které kryje mimo jiné i krádež. Když má auto zmizet, zmizne i s ochranými prvky. A díly s ochranými prvky? Kdo je objeví na jiném voze? Kdo to kdy kontroluje? A většinou tyto díly jsou rozprodány mimo ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten vin trochu význam má a hlavně je to velmi levné. Si to představ - ukradneš auto, rozebereš, jenže těch skel se musíš co nejdřív zbavit - rozmlátit, teď přední sklo se rozmlátit nedá - je to práce a bordel navíc a přitom Rapidů bez toho vinu je všude dost. Já si myslím, že u hojně rozšířených aut, jakými škodovky jsou, se vyplatí prakticky jakékoliv zabezpečení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po skusenosti co sa stalo susedovi ze vytlacili branu a zobrali auto v ktorom boli kluce od auta, to nechavam aj ja...ale av aute vozim techniku za niekolko tisic € co by bola skoda nechat autickarom , napojil som aj branu na domovy alarm aj keby som radsej bol keby mi auto ukradli a nenasli :) lebo chcem nove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

u mě vyhrál GAP... To je asi jediný jistý.

Construct a pískování odradí jenom fetky apod. svoloč, ale proč ne a na slevě na pojistce se ti investice brzo vrátí...

Dobrý je nějaký vyhledávání a okamžité upozornění, že se něco s autem děje. Proč to říkám, Rapid je zrovna takový typ auta, na který se už opravdový profík který ochčije i toto vykašle a má na práci jiné "kšefty" :)

Takže drtivá většina těch mamlasů co to dokáže odemknout, odstranit construct a nastartovat, už na tohle nemá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...