Přejít na obsah

Nedovření předního okna


kocmirek

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám Octu r.2001 a při otevření dveří u řidiče asi tak ve třetině se ozve cvaknutí ve všech dveří a při zavírání asi tak ve stejné poloze zrovna tak. No a teď se mi stalo že jsem měl otevřené u řidiče okno a když jsem ho chtěl zavřít,tak zůstalo ve vzdálenosti asi 10 cm před zavřením a dál nešlo.Dolů sjede ale nejde zavřít úplně,zastaví se přesně vždy na stejném místě jak jsem psal a dál se nehne. Zrcátko, dveřní spínač a ovládání pravého okna funguje normálně. Poradíte co by to mohlo dělat? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co se týče cvaknutí ve dveřích, tak nevím .. možná už ojeté panty?

 

Co se týče toho okna, zkus udělat znova dorazy oken - vložíš klíček do zámku dveří řídiče, zamkneš a držíš, dokud okna nevyjedou úplně nahoru a necháš ještě 5 sekund (měl by jsi slyšet takové cvaknutí), potom otočíš klíčem na odemknutí a čekáš, dokud nesjedou všechny okna zase dolů a pak nech ještě 5 sekund (zas uslyšíš cvaknutí). Mohlo by to pomoct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...