Přejít na obsah

Vyměna špiček ve vstrikovacich 059130201F


JanSuperb

Doporučené příspěvky

Proboha jaka neunosná cena??Celý vstřikovač nový stojí v audi 14000,- jeden!Výrobce je jediný BOSCH.Je to lehké pořekadlo když je na opici musí být i na banány....

Piezzo vstřiky na Audi 3.0Tdi stojí 37000 po slevě všechny a padaj jeden za druhým.

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super.Oficielně to je nesmysl ta cena pač jen díly od bosche do trysky stojí 2xtolik.. ale v CC umí zlegalizovat jakýkoliv puvod zboží to je stará klasika.Nakupujte dokud je mají je to super cena.Majkle také tě pozdravuji.díky

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode.mno tak taky jsem se mnohokrat spalil ze jsem hledel na cenu a pak me to vypelko jako s tema hydroluzkama ale ted jsem zakoupil lepsi snad uz budou ok.  satas muzes nahodit cislo te spicky ? daji se d techto vstrikovacu dat nejake vetsi vykonejsi spicky aby motor lepe jel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode.mno tak taky jsem se mnohokrat spalil ze jsem hledel na cenu a pak me to vypelko jako s tema hydroluzkama ale ted jsem zakoupil lepsi snad uz budou ok.  satas muzes nahodit cislo te spicky ? daji se d techto vstrikovacu dat nejake vetsi vykonejsi spicky aby motor lepe jel?

Ano dají se dat sport trysky fratelli po uprave sw jednotky - chipu.Ale předpoklad je opet ten že motor musí pefektně fungovat na puvod originalní komponenty.Číslo špičky ti najdou v Boschi kde si je mužeš i rovnou koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super.Oficielně to je nesmysl ta cena pač jen díly od bosche do trysky stojí 2xtolik.. ale v CC umí zlegalizovat jakýkoliv puvod zboží to je stará klasika.Nakupujte dokud je mají je to super cena.Majkle také tě pozdravuji.díky

 

člověče, tohle je opravdu odvážný tvrzení. Možná bude lepší tohle nerozebírat, ať se toho Martin Jeleček nechytne a není vítr na střeše. Raději bych to utnul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče, tohle je opravdu odvážný tvrzení. Možná bude lepší tohle nerozebírat, ať se toho Martin Jeleček nechytne a není vítr na střeše. Raději bych to utnul :)

Odvážný neodvážný bud si jistej že v dílech znam x let hodně moc lidí majitelů a postupů jak to tam chodí a hlavně znam mraky lidí co v dílech pracuji jako zamestnanci nato není potřeba nejaká vyšší matematická.Utínáme :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...