Přejít na obsah

laděný výfuck


rcd.net

Doporučené příspěvky

cau kluci,nemate nekdo zkusenost s ladenym vyfuckem??mate nekdo nejake rady??premyslim,ze bych snad nejaky koupil ale nechci nic monstrozniho ve stylu F&F :D nejaky plameny nebo tak B) jen takovy decentni aby to melo nejaky pekny sound a uvnitr to nervalo jak blazen.Poradite???nejakou znacku s cim jste spokojeni nebo tak.diky moc za info -_- jo a jednalo by se jen o koncovy dil,bych malem zapomnel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem kupoval ladeny vyfuk Montii motorsport. Je to decentne ladeny univerzalni vyfuk. Vyhoda je, ze ma homologaci pro provoz na pozemnich komunikacich, takze by mel odpadnout problem u policie a u nekterych STK. Jediny problem je, ze s tou homologaci je to novinka a zatim to neni v internetovych obchodech, dozvedel jsem se o nem nahodou, takze se to chce ptat primo prodejcu vyfuku, jestli ho dokazou sehnat. Cena je nekde mezi 2200-3200 zalezi na koncovce. Vyrabi ho polaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky,se poptam a uvidim co reknou ;) a jak si upevnil ten vyfuk??myslim jako jestli mas RS narazniky nebo normalne obyc vyvedeny pod hranou narazniku??nemel bys nejaky foto at si udelam predstavu :)diky jo a ten zvuk to mas spise ve vyssich otackach nebo uz i na volnobeh.Praveze se bojim at nedam treba 3tis ze neco co ani nevim jaky to ma zvuk.To zjistim az to koupim a namontuju a to je uz docela pozde B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno zvuk je slyset pod 1800 a pres 2500 otacek jinak je asi tak stejny jako byl pred tim, ale je to takovy pekny sportovni (pekne to bubla :D ). Me se to libi, ale zalezi na tobe. Jestli jezdis denne 200km, tak bych asi volil jenom koncovku a neuvazoval o ladenem vyfuku. Mam ho upevneny na originalni uchyty (musely se udelat a navarit) a castecne je zapusteny do narazniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom taková technická poznámka. Někdy začátkem týdne jsem se dočetl v MFD, že jakýkoliv zásah související s hlučností vozidla může být ohodnocen 5 body a pokutou až do 10.000Kč. Koukal jsem na to jako blázen, protože to znamená, že když se policajt blbě vyspí, nebo mu stará nedá, tak Vás může sejmout i za laďák. Tohle je fakt už policejní stát, který chce mít z lidí jednolité stádo ovcí, a když se nějaká ovce jen nepatrně odliší, je třeba jí hned pořádně seknout přes prsty. :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom taková technická poznámka. Někdy začátkem týdne jsem se dočetl v MFD, že jakýkoliv zásah související s hlučností vozidla může být ohodnocen 5 body a pokutou až do 10.000Kč. Koukal jsem na to jako blázen, protože to znamená, že když se policajt blbě vyspí, nebo mu stará nedá, tak Vás může sejmout i za laďák. Tohle je fakt už policejní stát, který chce mít z lidí jednolité stádo ovcí, a když se nějaká ovce jen nepatrně odliší, je třeba jí hned pořádně seknout přes prsty. :076

Jde o to, ze ten hluk co vydavaji ty vyfuky je dost neprijemnej. Jsem pro zakaz. Meli by na to byt stejne normy jako jsou napr. na emise.

Samozrejme davat za to pokuty je trochu prehnane, protoze to by pak museli dostavat pokuty i vsichni motorkari a polovina nakladaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, ze ten hluk co vydavaji ty vyfuky je dost neprijemnej. Jsem pro zakaz. Meli by na to byt stejne normy jako jsou napr. na emise.

Já taky nemám rád když si někdo "vyladí" výfukový systém tak, že když jede tak vibrují okenní tabule v okruhu 2km. Ale pokud si někdo dá značkový laďák, že auto nijak moc neřve, ale má třeba hlubší zvuk, tak proti tomu nic nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak většinou auta s laďákem neřvou tak že by to někoho mohlo srát, teda ještě sem si nevšim, že by to bylo jinak(leda když jim třeba upadne), ale je fakt že zásah do výfukovýho syst neni povolenej=je zakázanej, ale co sem zase nekde četl i co mi řikal známej bengo, tak prej pokud neni vejfuk natočenej nahoru(alá DTM) tak je to nesere a tolerujou to ;)-_-

ale co sere mě sou motorky(ať už krosky-bo jak se tomu řiká, tak silniční, to je kolikrát řev že by člověku vyskočil mozek z lebky!!!!, a to nikoho nesere!!!! ani je nestavěj, zase sparavedlnost jak prase

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak většinou auta s laďákem neřvou tak že by to někoho mohlo srát, teda ještě sem si nevšim, že by to bylo jinak(leda když jim třeba upadne), ale je fakt že zásah do výfukovýho syst neni povolenej=je zakázanej, ale co sem zase nekde četl i co mi řikal známej bengo, tak prej pokud neni vejfuk natočenej nahoru(alá DTM) tak je to nesere a tolerujou to ;)-_-

ale co sere mě sou motorky(ať už krosky-bo jak se tomu řiká, tak silniční, to je kolikrát řev že by člověku vyskočil mozek z lebky!!!!, a to nikoho nesere!!!! ani je nestavěj, zase sparavedlnost jak prase

Kláca: tak tos měl s náma jet v neděli do Brna na to WTCC. Byla tam i F3000 a to bys asi porodil z toho rachotu :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS: Jak jsem psal nahore, tak tenhle je pouze decentne ladeny a zadny okna nevibrujou (k tomu to ma sakra daleko), kdyz jedu kolem ;). Je to pouze hlubsi basovy zvuk. Jinak kdyz to ma homologaci, tak by ti policie problemy snad delat nemela nebo spis problemy muzou delat, kdyz se blbe vyspi, ale o body bys v zadnym pripade nemel prijit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste přidělávaly ty vejfuky. To jsste na ně přivařili hakusy jako na original ma original vejfuk? Ja jsem uvazoval taky o nějaky laďáku pro svojeho cvrcka. Chtěl bych zvuk jako ma třeba nový RS to je moc příjemný. Jen teď jsem si dehnal zadni naraznik RS a ten je o trošku delší než sériový na spodní hraně tak se bojím aby nebyl moc zapadlej. Chtěl bych s rovnou nebo oválnou koncovkou ty by měly být bez problémů třeba i v Německu. Tak taky neholdují koncovkám DTM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...