Jump to content

Simy-76
 Share

Recommended Posts

Ahojte, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte co by mohlo být špatně. Mám v OCII - columbus a v momentě když zmáčknu tlačítko pro hlasové ovládání mi vyskočí tabulka, jak ho používat (volat číslo, navigace, atp) Když zkouším cokoliv říkat tak to vůbec nereáguje a po chvilce se mi ozve slečna a říká: ,, Jak prosím?" můžu to opakovat jak chci, měnit rychlost hlasu, hlasitost, ale bez výsledků. Netušíte kde může být chyba ? Vzhledem k tomu, že mám Iphone, tak se mi pořád nepodařilo (asi ani nepodaří) nahodit handsfree, takže nemám zdání jestli vůbec funguje mikrofón... Nevíte kde bych ho mohl hledat popřípadě, jestli není vypojený. 

Předem díky za odpověď 

(pokud jsem téma začlenil do špatné sekce tak se omlouvám jsem tu nový) 

Edited by Simy-76

Ahoj,

no sú dve možnosti:

- máš zlý mikrofón, to vyskúšaš najjednoduchšie iným telefónom

- máš síce nakódované hlasové ovládanie, ale nemáš ho správne zapojené

Čo sa týka bodu dva, tak zapojenie Columba s hlasovým ovládaním sa líši od zapojenia štandardného zapojenia ostatných rádií. Telefonovanie na Columbovi bude fungovať pri oboch zapojeniach. Rozdiel je v tom, že mikrofón je bežne napojený najprv do handsfree jednotky a až potom ide zvuk do Columba, no a zapojenie na hlasové ovládanie je také že mikrofón ide najprv do Columba a až potom do handsfree. Tiež som si prerábal zapojenie aby to fungovalo.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By gabbi
      Ahojte, v Octavii II, r.v. 2006 som mal neoriginálne rádio, ktoré fungovalo bez problémov. Vymenil som ho za originál Stream MP3, zapojil. Všetko ide, ale nechytí vôbec žiadny signál. Neoriginálne rádio malo privedené napájanie do antény, pri originálnom som anténu zapojil priamo do rádia bez tých všetkých redukcií. Čo robím zle / kde môže byť chyba?
      Ďakujem.
    • By Hellou
      Zdravím všechny,

nepodařilo se někomu rozchodit na Columbusu bezdrátové Android Auto? Dle postupu co je v diskuzi na Scale se nedaří mi to rozjet. Nemá to tedy nová Oct povolená, nebo na to máte někdo nějaký fígl?
    • By PTiCA
      Návod jak aktivovat Coming-Home / Leaving-Home na voze ŠKODA Octavia 2 r.v. 2011

Je potřeba VAG a v něm zobrazit:
      VCDS -> 09. Centralni elektrika -> 07. Kodovani -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byt 17 Aktivovat body: Bit 0 -> Adaptivni svetla/Svetlo roh varianta (0 = Svetlo roh / 1 = Adaptivni svetla)
      Bit 3 -> Coming-home (CH) pres mlhova-svetla aktivni
      Bit 4 -> Assistance rizeni svetla (ADL) aktivni
      Bit 5 -> Coming-home (CH) aktivni
      Bit 6 -> Leaving-Home (LH) aktivni

Výsledný BIN pro zápis by měl obsahovat: 01111001

Uložit a první část je hotová Další věc je povolit Coming/Leaving-Home na budíkách v maxidotu a je hotovo  

Narazil jsem i na video pro lepsi prehled:

• By huja
      Mám OII MR07 s originálním alarmem. Pro možnost dochlazování turba jsem doplnil alarmem Keetec 8000 CAN. Auto mohu zavřít jak originál dálkou, tak klíčem - zámkem a také ovladačem od Keetecu - vždy se aktivují oba alarmy. Otevřít lze jen originál dálkou (oba alarmy deaktivovány) nebo klíčem (odblokují se pouze dveře řidiče a deaktivuje keetec) a následným zasunutím klíče do zapalování (deaktivuje se originál alarm a otevře centrál). Otevření ovladačem Keetec odblokuje pouze Keetec. Ovládání od Keetecu je napojeno k zámku řidiče. Otázka je, kam napojit ovládání Keetecu aby se deaktivoval Origo alarm a otevřel centrál. Lze to? Dík
    • By isquash
      Chtel jsem se zeptat, zda nekoho s climatronicem nepotkalo neco obdobneho. Pri nastavene jednotne teplote pro obe strany, napr. 21, mam na leve strane vetsi chlad nez na prave strane. Pri garancni prohlidce mi moji domnenku servis potvrdil, ale reseni se nekona, protoze nevedi. Zadali dotaz do Mlade Boleslavi a stale cekam na vyjadreni. Jelikoz pri garanci delali i flash RJ klimatizace, tak pocitam, ze SW to nebude. Ve vypisu pameti zavad je vse OK. Rozdil byl 5 - 6 stupnu leve a prave strany.
  • Create New...