Přejít na obsah

Zástěrky na FII


martin 1_2 HTP

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...

zástěrky jsou na nic,Fábie je tak divně tvarovaná,že nic nepomůže,když jsem dával na zadek,doufal jsem ve zlepšení,ale přijde mi že snad páté dveře a sklo je ještě spinavější..jinak mě dost štve ta drážka mezi spodnčástí zadního skla kufru..je tam pěknej bordel..to nemůžou vymyslet líp?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Dneska sem si koupil i zadní original zástěrky dozadu na F2 combi. Ale maj takovej jinej tvar oproti zástěrkám na krátkou F2 který maj trochu větší a delší tu zachytávači část.. Ale spíš mi jde o to jestli maj stejnej tvar a umístění děr v místě kde sou v nárazníku uchycený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nejde. Dát zástěrky z krátký na combajna a naopak.

 

Doma jdu řádit s pilkou-krátit ty origo a pak řezat z gumy plácačky který budou šahat až tak 2 cm k vozovce.

 

A takhle bych to udělal povině v zákoně-zástěrky na zadní poslední nápravě až skoro na zem.

Jenomže to by nesměl bejt lobing pojištoven, který nám nabízí pojištění čelního skal.

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Galvi: Zadní sou nějakejch 10cm nad zemí. Přední 3cm nad zemí. Přední se po naložení mojema 100 kilama přiblíží o 1cm k zemi. spodek mam ted krásně čistej. :)

 

Aspire: Chtěl sem to udělat z jednoho kusu gumy, ale ten podběh je natolik členitej a plnej ohybů a výčnělků, že sem usoudil jako nejschůdnější variantu navázat na originální škodovácký zástěrky který sednou do podběhu jako prdel na hrnec.

 

V myčce sem byl už 2x a nic to s nima neudělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

..si kup stribrnej spray a strikni je nastribrno.. tuniiiiiing... :kol-59:

Tak to je hóódně inteligentní příspěvek... :kol-44:

To Pandora - nic si z toho nedělej...dle mého je použití zástěrek čistě o IQ daného majitele auta... :kol-47: a ať si to přebere každý sám... :kol-31:

Mám je taky...oboje...takže dle mínění většiny tady jsem magor...což si nemyslím... :kol-28:

A to zas tady bude oheň... :kol-46:

Editováno: , autor: martt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z předníma zástěrkama jsu spokojenej...ale zadní se mě zdajou krátké a tím pádem mám zastříkaný konec nárazníku..a že bych pozoroval menší zasírání skla tož to už vůbec...ale zástěrky dávám... bez nich je auto nějak neúplné :kol-28:

Editováno: , autor: vasnivykolista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...