Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Patriku to tam jedes nejakym zajezdem do toho Nemecka ? Bo jinak jako ridic by si nemel chlastat :D

 

Pepane golf ee to neni nic pro me. Chtel bych se vzdy jen tak nekam projet a pripadne se jit nekde kousek jit projit a pak zase projizdka. Ja rad jezdim a zamky a hrady uz mam az az nad hlavu. Mesta uz mam tady skoro vsechna projeta takove ty vetsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásnou pracovní neděli  :D

Patriku - muzea mohu doporučit, tak bacha na panáčky, ať z toho něco máš  :kol-28:

 

Michale: Co takhle na výlet i jinam než v MS kraji?

 

Jozzi: Takový golf, to má též něco do sebe, v Ově je super golf, kdysi jsem tam chodíval.. Jen mi na tom slunku nkdy nesedlo to pivo co jsem si k tomu dal, protože mi to pak nestřílelo už vůbec  :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patriku to tam jedes nejakym zajezdem do toho Nemecka ? Bo jinak jako ridic by si nemel chlastat :D

 

Pepane golf ee to neni nic pro me. Chtel bych se vzdy jen tak nekam projet a pripadne se jit nekde kousek jit projit a pak zase projizdka. Ja rad jezdim a zamky a hrady uz mam az az nad hlavu. Mesta uz mam tady skoro vsechna projeta takove ty vetsi.

 

Na dlouhých stráních už jsi byl? Je to sice dál, ale stojí to za to. My už tam byli 2x a teď 1.4 jedem s kamarádama znova  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...