Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

No prekvapilo tezko rict zatim jsem to tak jen listoval a cetl co me tak nejak zaujalo protoze par veci potrebuji vedet a kdyz uz to mam v PC tak proc si to neprecist :)

Jinak tady je to co jsem si stahl. http://forum.skodahome.cz/topic/131796-dílenská-příručka-a-učební-pomůcky-fabia-ii-roomster/?p=2021192 a jsëste jednou Diky wirerovi za postnuti a ze si to nenechal pro sebe kdyz si to zaplatil. Dekuji tady bo tam to pawouk promazal :) coz vubec nebylo na skodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, divám se, že se pilně připravujete  :kol-47:

 

Já se dnes dozvěděl, že mám auto hotové, ale až zítra ráno jedu z práce domu, takže to bude tak tak na sraz  :kol-32:  Doufám, že mi v autorizáku to auto aspon umyli a vysáli, abych ho neměl opět nejšpinavější, protože abych stihl dojet na sraz nebudu už myčku stíhat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prekvapilo tezko rict zatim jsem to tak jen listoval a cetl co me tak nejak zaujalo protoze par veci potrebuji vedet a kdyz uz to mam v PC tak proc si to neprecist :)

Jinak tady je to co jsem si stahl. http://forum.skodahome.cz/topic/131796-dílenská-příručka-a-učební-pomůcky-fabia-ii-roomster/?p=2021192 a jsëste jednou Diky wirerovi za postnuti a ze si to nenechal pro sebe kdyz si to zaplatil. Dekuji tady bo tam to pawouk promazal :) coz vubec nebylo na skodu.

jo, aha dílenskou, tak to jo, tam je furt co číst :kol-28: . Onehdá mi posílal nové Ekkar přes Skype ... akorát že teď si vybavuji, že mi klekl HDD, takže to budu muset sosnout ještě jednúc a asi od wirera

 

Sem připraven na zítra :D

jsem tým leskem načisto oslněn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...