Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Já sem tam hrknu s tou červenou malou činskou mr*kou :kol-46:  páč naší velitelé nejsou schopni mě ještě poslat na papíry na buldík. Ale co však na papíry to nejezdí ne. :D

 

Nedonutili to já sám od sebe ještě dneska umyju naše dva volvové kolové nakladače tak dodám foto. Já jsem spíš takový, že stroje za miliony a jsou v takovém stavu, že se mi vaří krev v žílách. Co strojník to hovado prostě. :kol-25: Kdyby to měli zaplatit tak by se k tomu chovali jinak.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to neni traktor...to se tak nedá nazvat, kdybys do toho sednul tak by ses divil pedal spojky tam je nahovno to bud stoji nebo jede nic mezi neexistuje, řazeni tak, že když chceš z jedničky na dvojku tak lezeš přes celou kulisu někam uplně doprdele. Hydraulika taková, že když chceš zvednout kartáč tak máš strach aby ti nepřistál na střeše jak to škube. Nic nejde opravit, někdo si na tom jen dobře namastil kapsu si myslim.

 

Ty volva ted jsou jen zaprašene od štěpky tak to moc poznat nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...