Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

S čím jedu tak tam zvyšuji průměr :D

Jak jsem na začátku měsíce přebíral tu Dailynu tak tam byla dlouhodobá 9,0l a já jsem za ty 3 týdny udělal zatím finálních 10,6 :D

ty tomu zaměstnavateli přijdeš sakra draho :kol-46:  ... s takovou ti za chvíli nesvěří už ani koloběžku :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro uzili jsme si to krasne moje sice remcala na pocasi bo dva dny nam proprseli a zbytek bylo takove polojasno a zima. Ale prostredi jiznich cech nadhera. Vzdy jsem rikal ze jizni morava je nej ale vcera u piva jsme to rozebrali a shodli ze j. cechy jsou daleko hezci. A tato hospoda mi upne vyrazila dech s cenami :) Akorat cesta zpet po nasich silnicich mi se uplne znechutilo ridit auto. 2 havarky a ctyri kolony na D1 jedna poradna objizdka pres kde jakou vesnici u Pelhrimova a plno kok.tu co neumi jezdit po dalnici.

Takze uz ted vybirame dovolenou nekde v cechach na hore. :)

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ba vsak jsem si to taky mysleli. Jak jsme tam prijeli tak uz nas vital chlap ze se bude varit az za chvili bo pry ted majitelka cisnice a zaroven kucharka musela nekam si odskocit. Vlezli jsme do hospody takova mala hospudka udelana z nejake hospodarske mistnosti a jak nam prinesl ten jidelni listek jsme neverili vlastnim ocim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díval jsem se že je to až pod Balatonem, kousek od HR hranic ... vypadá to tam velmi fajn :kol-47: , dobrá inspirace na podzim, bo moja furt říká, potřebovala bych lázně :kol-28:

 

edit: v tom hotelu jste bydleli? Jeli jste na blint a sháněli ubytko sami, nebo přes cestovku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme s CK Invia / nabídka CK Za sluncem /. V hotelu jsme bydleli s polopenzí / Aquatherm /

Spokojenost max.,přístup personálu perfektní,jídlo skvělé,ráno raut,večer servírované teplé jídlo.

Lázně od hotelu 250 m,ceny přibližně stejné jako v ČR / 2 dosp.celodenní-komplet  7 100 HUF- 623 KČ / Staropramen 550 HUF /.

Najel jsem nějakých 1200 km,tam i zpět.

Editováno: , autor: Karlos 61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubytování -  4 noci s polopenzí/ 2 osoby      8 520 Kč

Lázně -  celodenní vstup Komplet / 2 dosp.osoby  623 Kč / platili jsme si sami

Polopenze - snídaně raut / švédský stůl /, večeře servírované teplé jídlo - výběr ze 2 jídel,pitný režim u večeře si platíš.

 

opsal jsem z naší smlouvy.

Editováno: , autor: Karlos 61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra: jeste aby room neslapal ma nadupany motor skvelou karu podvozek bombovni to neni zadna hola prdel atmosfera :D :D :D nemohl sem si pomoc musel sem si rypnout :D

Doufám že ti přeskočí řetěz ty hade :D :D  :kol-46:

 

no už chápu, proč tě zaměstnavatel dává na čím dál menší auta, bo by co nejmíň krvácel :kol-46::kol-28:

 

Michale, hospoda super, to vypadá jak kdyby se tam s cenama zastavil čas u komančů :kol-28:

Přesně tak ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...