Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

přesně tam jsem mířil, buď blbě udělaná kabeláž (blbě přepinované, či překrimpované) v konektoru u rádia (pokud došlo ke změně z aftermarket na origo či naopak), nebo na druhé straně u repráků špatně nakrimpovaný kontakt, nebo zlomená kabeláž v průchodce dveří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Kluci , Klučky :)

 

Nemam ori radia :( . Ori nechci :)

Podle mně tohle je takhle že tam momentaně nema styku na repaku .

 

Dnes volal jsem do ado autodruzstva mají mi udělat cenu na montaž :)

 

Dnes byl se v obchodě co mají car audio a je opravuji. Pokecal jsem s prodavačem na temu repaků.

On mi řekl že Vw/Skoda daji repaky s papirovou membranou a staci trochu vody a repaku může byt k koša na odpadky.

Ford daji takové repaky co nektere udržuji jen 2 roku a jsou kaput. Skodovka ma moc lepši, ale taky marné.

V dnešni době nejlepši jsou repaky od pioneer. On neměl žadne reklamaci a žadne opravy na ně.

Ja v poslednim autě měl pioneery a byl s nyni moc spokojeny a u fabie bude mit taky :) .

Prodavač mi řekl že nejlepé bude s předku dát vyškové a basové a na zadek široké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...