Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Clovek si aspon poradne zatoci volantem a prozene saze z vyfuku. :)

ani moc ne letos tam měli nadupane radaru co 3 ti vesnici snad. sem uplně čuměl. Ja na dovču teměř furt podle předpisu takže, mě spíš zaskočilo množství. Bo pokuty v zahraničí by mohli takřka hned ukončit dovolenou. :)

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani moc ne letos tam měli nadupane radaru co 3 ti vesnici snad. sem uplně čuměl. Ja na dovču teměř furt podle předpisu takže, mě spíš zaskočilo množství. Bo pokuty v zahraničí by mohli takřka hned ukončit dovolenou. :)

Já jsem si teda žádných radarů nevšiml. Jel jsem v noci a několikrát jsem předjížděl kolonu i deseti českých aut co se táhli jak s hnojem. :scooter:  No už asi vím proč.  :lol::'>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych jel to Slovinsko hodně dlouhou. Takže manželka navigovala a dle mapy hlásila delší rovinky a já jsem to vždycky fiknul. Při zpáteční cestě se ji dokonce udělalo špatně.  kol9 To se mě dokonce zeptala, jestli nejedeme moc rychle.  :kol-31:​ 

 

Jako jet v obci 45 a mimo 60 je trochu úchylka.  kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...