Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

mimochodem, Ježíšek mi přinesl toto https://www.krizomat.cz/Vychytavky/Bluetooth-diagnostika-motoru?gclid=CNbwzLKW4sUCFcgSwwodKqMAhQ

nevím jestli přímo odsud, páč se to dá sehnat i levněji (organizovala to dcera s mojou, takže cenu nevím) a dnes jsem se konečně dostal k tomu abych si to nainstaloval do mobilu a na Fábuli odzkoušel, páč tam check svítí kvůli EGR, takže chybu načetlo a i vymazalo bez problémů, takže pro primární účel (umí to i jiné) pro který jsem to chtěl, tak to splnilo. Ono né že bych diagnostiku neměl, ale domácí noťas nevozím pořád sebou a na firemní to nainstalovat nemohu, páč za a) je to bloklé na instalace a za b mám tam W7 64bit, tedy s VAGem si to už nerozumí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věcička pěkná :)  :kol-47:

K té mojí kontrolce-už jsem to dopsal i k sobě do topicu :D Stačilo to hasnout ještě dřív,než mi to Jirka smazal :D

 

Jo a když teď máme v práci tu inventuru tak jsem měli domácí guláš s chlebem a cibulí :D Bylo i na oběd i na večeři :D

Zítra prý máme kuře :D 

 

 

post-90342-0-82735200-1451324852_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra16V, on 28 Pro 2015 - 18:47, said:

Věcička pěkná :):kol-47:

K té mojí kontrolce-už jsem to dopsal i k sobě do topicu :D Stačilo to hasnout ještě dřív,než mi to Jirka smazal :D

Jo a když teď máme v práci tu inventuru tak jsem měli domácí guláš s chlebem a cibulí :D Bylo i na oběd i na večeři :D

Zítra prý máme kuře :D

Já dělal dnes na oběd koloucha. Foto nemam, sežralo se to dřiv, než jsem to vyfotil. Dělal jsem to poprvè, ale byl to opravdu luxus. Až na tu cenu za maso  :kol-31:

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...