Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Jay Kay, to mi povídej, kvůli Top Gearu jsem špatný už několik dní.. Pitomá BBC, kvůli takové kravině... Jeremy je už prostě takový a bez něj to nikdy nebude ono.  :kol-32:

 

Kolikrat už jsem dostal přes hubu a fšecko bylo v rychtiku , tu dostane nejaky katering man a zlikvidujou kvuli tomu nejlepsi motoristicky pořad :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě... Nechápu to,.. Ale myslím si, že bez Top Gearu to půjde s BBC hodně rychle dolů, byl a zatím i je to jejich nejvýdělečnější a nejsledovanější pořad.. Pořád doufám, že se to zase zašlape pod koberec jako u ostatních průserů..

 

Navíc skončit jen tak uprostřed serie.. To je na palici..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jozzi: Jo, ty nemají s Jeremym, Richardem a Jamesem nic společného, je to jen kopie a ne příliš povedená.. Co jsem sledoval Americký Top Gear, tak je to jen opakování už odvysílaných vtipu z Britského Top Gearu... Ono Britové ať jsou jací jsou, tak ty jejich vtipy jsou prostě nej...

 

Jay Kay: Jeremyho knihy jsou boží  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufam žes vzal kulovnicu a běžel tam , viš co by to byl bramborak nadivoko ? :D

 

Jasně  :kol-28::D

 

Jinak když řešíte TG tak mě to přivádí k tomuhle

 

 

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/je-po-vsem-jeremy-clarkson-konci-top-gear-je-mrtvy/

 

 

uvidíme jak to bude dál  :kol-26:

 

 

 

A knížky od Jeremyho jsou super  :kol-47:

Moje sbírka :)

post-90342-0-38966600-1426361613_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...