Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

To je ale pro actavie 3 a fabie 3.

Dikes, jen se ptám.

 

1. na večer už mi to totálně nemyslí

 

2. tak nějak sem rád že moje umí CD MP3 :D a AUX

 

3. fotrovi se moc nedivím když dá balík za auťak s rádiem, které má možnost navigace koupil si mapy a nejsou tam cesty co jsou nově vystavené

 

Ale to je vše bokem jen k mé otázce. A teď zpět ke srazu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On má toho Garmina no, takže jako mu to taky stačí, používá ho i na mašině tu jde spíše o princip, že radio má, ne za moc levno, ale mapy paklik no.

 

Já mám též navigaci a moc toto neřeším, jen sem se zařekl, že se optám a viděl sem že jste tu něco málo řešili. :) Tak sem chtěl se trochu optat jestli někdo něco neví. Nebo nemá možnost sehnat nové mapy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, otázka mám rádio Swing, vstup pouze AUX chtěl bych to doplnit o USB. Ruzně sem to tu projížděl a oběvil pár rad. Teď se tu chcu zeptat, zda někdo řešil přidání USB a jak. A co říkáte na tohle. (http://www.ahifi.cz/yatour-yt-m06-vw12d.html?utm_source=google_merchant&utm_medium=product)

 

Dikes :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, otázka mám rádio Swing, vstup pouze AUX chtěl bych to doplnit o USB. Ruzně sem to tu projížděl a oběvil pár rad. Teď se tu chcu zeptat, zda někdo řešil přidání USB a jak. A co říkáte na tohle. (http://www.ahifi.cz/yatour-yt-m06-vw12d.html?utm_source=google_merchant&utm_medium=product)

 

Dikes :kol-47:

Jednoduché a rychlé řešení,já bych do toho šel.

Jen vykoumat umístění,aby ti to tam jen tak nepoletovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o prazdninach bude problem se sejit ve vetsim poctu. To je cas dovolenych tak to vidim blede. Nejlepe by asi vychazel ten cerven to verim ze tu jeste plno lidi bude a hlavne uz je teplo na takovou akci. A co tam je v tom Frenu za kemp ? Nejaky dobry ?

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...