Přejít na obsah

Pomoc s instalaci nového rádia


Doporučené příspěvky

Zdarec, potřeboval bych pomoc, zakoupil jsem si rádio JVC KD-X210 a chtěl jsem ho nainstalovat do svého subíka. Jenže jsem anrazil na pár problému, anténí koncovka která je v SuperB mi nepasuje do nového rádia ( nevím kde sehnat nějakou redukci, teda pokud snad nějaka je) a další problém byl s usazením rádia, vím, že je na to zapotřebí nějaký rámeček, jenže nevím kde ho sehnat, aby to byl fakt on :) Byl bych moc vděčný za každou radu. Pokud už tady nějaké vlákno otom je, tak prominte nenašel jsem ho, a pokud jsem našel nějake odkazy na rámečky, tak již nejsou aktualni. Takže tam mam jen zastrčené to rádio, ale jezdí mi ven a dovnitř. Rok výroby je to 2003, ovládani radia na volantu nemám,bohužel nemám ani zkušenosti s výměnou rádia v autě :D. Dík moc za rady :)

post-92382-0-01691600-1430811081_thumb.j

post-92382-0-84448900-1430811083_thumb.j

post-92382-0-77751000-1430811086_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není potřeba. Původní rámeček by měl normálně pasovat. Stačí ale, kdyby byl jen malinko zkroucený a už se šuplík zadrhává.

Dá se tomu pomoci v horní části lehkým vybroušením vrchní hrany (posunutím nahoru), nebo dokonalým srovnání rámečku

Co se týká redukce na anténu, tak stačí jen to, co již psal MrChodny a mají to v každém krámě a dokonce jsem to viděl i v Baumarktu:

http://www.gme.cz/redukce-pro-autoradio-antenni-iso-zdirka-redukce-p814-030

JVC nepodporuje fantómové napájení antény a tak pro správný příjem FM na rádiu je dobré dokoupit:

http://www.autoradia-vysilacky.cz/produkt/300/napajeci-vyhybka-iso-iso/

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte! prosim zkusenejsi z vas shanim suplik (prihradku) pod autoradio tak aby to pasovalo jako original ale ten vyjezdovej suplik nechci protoze tam chci odkladat mobil. muzete me nekdo neco doporucit nemate nekdo osobni zkusenost? predem vsem dekuji za rady a napady! zde jsem zakoupil prihradku z ahifi ale ta bohuzel nepasuje ani do sharana ani do superba

post-52480-0-75161900-1442340240_thumb.j

post-52480-0-12381700-1442340249_thumb.j

post-52480-0-98063700-1442340257_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

handsfree funguje dorbe ale pouze kdyz pouzijes externi mikrofon.  hraje to slusne jak pres bluetooth tak usb ci cd. prijem radija je samozrejme horsi nez original ale pro me kterej to pouziva vyjmecne je to dostacujici. ja to mam jen docasne nez bude nejaka naprosto presne pasujici china  po ktere pokukuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...