Přejít na obsah

Slozeni stahovani oken


Yenc

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Pred par dny mi prestalo fungovat snimani otevrenych dveri u ridice. Koupil jsem si mikrospinac a vymenil jsem ho, mam ale jediny problem, rozmotalo se mi lanko z civky na ovladani oken a absolutne nevim, jak ma byt slozene, kdyz jsem ho slozil tak, jak jsem si myslel ze by melo byt, tak se mi lanko casne pretacet. Nevite nekdo jak na to? pripadne i fotky pokud nekdo ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove, po trech hodinach prace je vse v poradku, problem byl v tom, ze se mi pohla civka s lankem a vymotalo se. Po usilovnem sponovani lanka se mi nakonec povedlo lanko dostat do vodich kolecek a vse je v poradku xDD..

 

Takze ve finale me oprava mikrospinace a oprava stahovani okenka vysla na 200Kc, kdyz nepocitam kleste na 6,4 nyty xDD. s klestema na 800 xDD.

Porad lepsi jak 2500 za zamkovy mechanismus + prace, muj servisak mi to napocital na 4000 xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...