Přejít na obsah

Piskani stresniho okna


xandrew

Doporučené příspěvky

Netusim z jakeho duvodu, ale behem par poslednich dnu mi pri od rychlosti cca 70km/hod zacalo piskat stresni okno. Dotazene je na maximum a to na "kovovy" doraz (Klikou uz neni mozne tocit dale).

Bud je spatne tesneni nebo zamykaci mechanismus. Kazdopadne jsem s tim neprovadel zadne psi kusy - cestou otevrit a doma zavrit.

Mate nekdo zkusenosti s timto problemem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 let později...

Urcite uz se s tim nekdo setkal. Tusim, ze podobny problem byl i u Felicii. 
Ve Fabii je stresni okno Velm Turnov VS-3. Za jizdy to dost piska az je to uz otravny. Do auta nezatyka. Jestli to je origo stresni okno z vyroby ci ne, to nevim, ale vypada to ze je asi origo. zkusenejsi zde kdyztak muzou potvrdit ci vyvratit. 
Da se koupit a vymenit nejaky tesneni u toho s tim aby to pomohlo a prestalo? Tesneni se meni kdyz tam zateka ale uz me nic jineho snad ani nenapada. Mate nekdo zkusenosti s tim?
Nasel jsem snad jednu firmu co se s tim zabyva -> http://www.pracovni.autosklo-hak.cz/files/tinymce/files/autosklo-hak-automobilova-stresni-okna-nahradni-dily-cenik.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak já mám ten stejný problém s oknem VS 3.

Už jsem vyměnil těsnící gumu ,také celý zavírací mechanizmus okna.Chvilku to pomůže a je to zase zpatky.Na straně zavírání není okno domáčnuté na gumu a vyčnívá trochu nad rám okna.

Dá se to nějak rozumě vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...