Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Da se u nexuse nejak ovlivnit doba nez prepocte trasu ? kdyz mu odbocim z trasy (umyslne - vim ze se tam dostanu lip) a on me nuti cca 10 km porad se otocit ,i kdyz mu dam ukoncit navadeni a znovu start ?

Jinak ty mapy CR-Polsko 2008-9 nejsou jeste vychytane,dnes me zase poslal do prahy 10,misto nastavene P4...(ja se v praze nevyznam ikdyz mam prazskou znacku..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o víkendu jel do Rakouska na Kaprun a musím říct, zlatej TomTom. Měl jsem puštěné obě navigace a mapy Nexuse jsou opravdu nedokonalý, neúplný. Na průjezdní mapě úplně chybí některé oblasti, kudy vedou hlavní průtahy. Nepodařilo se mi přemluvit Nexuse, aby přepočítal trasu a netahal mě pořád na dálnici. Jsem z něj docela zklamanej.

Pokud bych měl jet jen podle Nexuse, tak vedle na sedadle leží papírová mapa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nexus je mizerná hračka za velký peníze. Resp. ten hardware možná ne, ale ty mapy vážně nechápu. To je tak nedokonalý, že to až sere. Už jsem objevil řadu míst, kde to má naprosto zásadní chyby, např., že ze silnice 1.tř. to chce náhle odbočovat do pole, apod.. Bohužel mě to v kritickým okamžiku už i párkrát vypeklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevím, jak choděj velký navigace v jiných autech, ale když jsem nedávno už málem objednal novýho Accorda, prodejce mě varoval, že mapy u navigace teda nic moc dokonalýho. Tak mi to příjde, že čím dražší klump, tím horší užitek. Zase ale když vidím, jak choděj navigace v Audi nebo BMW, tak to je docela jiná liga. Přesnost a pokrytí ale taky neznám.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Hroozne dlouha diskuze, celou sem ji prosel a odpoved na moji otazku nenasel...

Kde se da koupit ten propietarni skodovkovej konektor do Nexuse - ten co jsou v něm AUX piny ??? jediny co jsem našel je redukce aux->chinch, tak v nejhorsim koupim to a ustrihnu ty konektory... nebo tam napojim dalsi redukci na cincily :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevím, jak choděj velký navigace v jiných autech, ale když jsem nedávno už málem objednal novýho Accorda, prodejce mě varoval, že mapy u navigace teda nic moc dokonalýho. Tak mi to příjde, že čím dražší klump, tím horší užitek. Zase ale když vidím, jak choděj navigace v Audi nebo BMW, tak to je docela jiná liga. Přesnost a pokrytí ale taky neznám.

Plně s tebou souhlasím, máme ve firmě několik nových C-crosseru s origo navigací. větší klump za 70k jsem ještě neviděl. Nejen že už jsme objevil popletené názvy obcí ( prohozené), takže tě to odvede jinam a tvrdí že jsi tam správně :-). Občas mi tvrdí, že jsem v centru obce, ale já jsem uprostřed hlubokého lesa nebo jako vhodnou silnici volí polní cestu, kde sníh ohrábnul buldozer a vede k nejbližšímu hnojišti. Prostě legrace a člověk se s tím nenudí. Update není a hned tak asi nebude. taky co bych za ty prachy chtěl :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslednom čase som čítal o Nexuse, čo sa dalo, no jednu vec som nevedel zistiť na 100% (alebo som len nechápavý). V príspevku č. 5 sú vyfotené schémy konektorov. Tá spodná 2x9 pinová má vstup VIDEO-RGB (čo je asi ako VGA, ako u analógových monitorov) a ďalší VIDEO pin (čo je asi podobné ako u audio video systémov TV-in).

Jedná sa o to, ako dostať video signál na vstup. Keby boli obidva funkčné vstupy, znamenalo by, že si môžem vybrať cez čo tam púšťam signál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně s tebou souhlasím, máme ve firmě několik nových C-crosseru s origo navigací. větší klump za 70k jsem ještě neviděl. Nejen že už jsme objevil popletené názvy obcí ( prohozené), takže tě to odvede jinam a tvrdí že jsi tam správně :-). Občas mi tvrdí, že jsem v centru obce, ale já jsem uprostřed hlubokého lesa nebo jako vhodnou silnici volí polní cestu, kde sníh ohrábnul buldozer a vede k nejbližšímu hnojišti. Prostě legrace a člověk se s tím nenudí. Update není a hned tak asi nebude. taky co bych za ty prachy chtěl :-D

Bohužel..Nexus jako takovej nemůže za to, že TeleAtlas dodává nekvalitní mapové podklady. Mohu srovnávat např. s navigací Garmin a je to nebe a dudy...a nemám na mysli hardware ale mapy...

Nicméně jsem si mapy stáhnul, podle návodu vypálil na Verbatim Super Azo Crystal (na ně pálim i muziku a chodí spolehlivě) a všechno šlape jak má. V neděli jedu za ségrou do Ústí, cestu znám, ale schválně se nechám přes město vést...uvidíme...kdo s koho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ještě dotázek...někde jsem se dočetl, že Nexus může zobrazovat i parkasistenta...pomocí nějakého modulu 1.6-2.0....cituju inzerát: Jinak navigace určena pro Škoda Octavia II

Navigace testována ve škoda roomster a škoda fabia II vše fungovalo:

- podvolantové ovládání

- Maxidot šipky na maxiku ukazoval při navigování

- přepočítával

- Bluetooh fungovalo

- Parkovací senzory

(jen s převodníkem 1.6-2.0. který není součástí aukce nutno dokoupit)

Víte o tom někdo něco? Dík za odpovědi nebo link.

Editováno: , autor: holy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
:help: Odešl mi nexus? :feve: Normálně jsem nastartoval, najednou se z repráků ozvalo hlasitý syknutí a ticho....Displej svítí, CD maká, ale z repráků nic...ticho....ani při maximálním volume nic nešumí....Prostě jako by tam nebyly repráky. Nesetkali jste se s tím někdy? Nebo nevíte někdo co by to mohlo bejt? Bez muziky neumím řídit.... :help:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...