Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Hele, to je jen takova legrace 3l a 170kW?

no jasně

Tak, ze bych si teda koupil 3l s tak malim vykonem.

tomu nerozumím, nevím co tady motáš...

Tak jsem si nejdřív myslel, že něčemu nerozumím a evidentně je to Dragonetti kdo je kapku mimo :p

Je to mozny, ja tem oznacenim u BMW moc nerozumim. Kolik ma tedy obsah BMW 330i?

To vůbec neřeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, mě jen zaujaly příspěvky od ///M5 (ale nejen od něj), které firmu Cimbu a potažmo pana J vylíčíly asi trochu méně euforicky než ostatní právě nedávno úspěšně přečipovaní, pak už stačilo jen pár dalších heftů které vzešly od výše jmenovaného a... sprostá slova vynechám.

Nově nakoněným přeji, ať si zvýšeného výkonu i opotřebení motoru a dalších součástí užijí ve zdraví a pokud únava materiálu dovolí, i co nejdéle :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu zase řešíte. :palec2: . Pochybuji, že si to HTP čipují pro že by chtěly závodit nebo mít závodáka. Prostě to hovno jede, tak koupí chip a pojede lépe. Pokud by chtěly závodit tak si nekupují htp. Jinak, kdyby ten člověk, když si kupoval auto měl na lepší motor tak by si ho jistě koupil ale zbylo na htp. A kupovat si jiné auto, když mi nedostačuje výkon? Když stačí chip a jsou spokojení. A vždycky najdeš nějaké lepší auto s lepším výkonem jen ty prachy.

Přesně řečeno! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu zase řešíte. :palec2: . Pochybuji, že si to HTP čipují pro že by chtěly závodit nebo mít závodáka. Prostě to hovno jede, tak koupí chip a pojede lépe. Pokud by chtěly závodit tak si nekupují htp. Jinak, kdyby ten člověk, když si kupoval auto měl na lepší motor tak by si ho jistě koupil ale zbylo na htp. A kupovat si jiné auto, když mi nedostačuje výkon? Když stačí chip a jsou spokojení. A vždycky najdeš nějaké lepší auto s lepším výkonem jen ty prachy.

Přesně řečeno! :palec2:

Pravda, pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se u něj objednat i mimo Vaší organizaci se slevou??? Nějak jsem nestíhal, ale už bych se na to mohl vrhnout. Vesměs samé kladné ohlasy a zvednou si výkon na autě chce snad každej, tak proč ne??? Předem dík za odpovědi.

Mu napis ze si ze skodahome a ze si tu akci nestihl a jestli by to slo se domluvit, myslim, ze to pujde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se u něj objednat i mimo Vaší organizaci se slevou??? Nějak jsem nestíhal, ale už bych se na to mohl vrhnout. Vesměs samé kladné ohlasy a zvednou si výkon na autě chce snad každej, tak proč ne??? Předem dík za odpovědi.

Mu napis ze si ze skodahome a ze si tu akci nestihl a jestli by to slo se domluvit, myslim, ze to pujde :D

Dík Michale, zkusím to, ale do prázdnin se k tomu určitě nedostanu. Třeba se pak zase něco zorganizuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem se vratil z Rymarova. Byli jsme domluveni na 6 a prijel az v 8. Volal mi kdyz uz jsem se vracel zpet. Z puvodniho nasrani razem usmev od ucha k uchu. :):palec2:

Tak hlavne at slouzi a az budes mit nalitano trosku vic KM tak dej vedet co spotreba jak to lita atp. Proste az to bude objektivnejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem po dnesku take ochipkovan ;) I ten muj moturek to povzbudilo do zivota ;) Ochotne se vytaci a jde skvele za plynem, jsem maximalne spokojen. Navic mi jeste nastavil sportovni charakteristiku posilovace rizeni, coz jsem ani nevedel, ze jde a hned mam novy auto :smich:;)-_-

V čem spočívá ta sportovní charakteristika posilovače?? Bych ocenil kdyby posilovač na O1 zabíral trochu víc, tedy když stojím. Oproti O2 je to fakt rozdíl ...

Jinak gratuluju k čipu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem po dnesku take ochipkovan ;) I ten muj moturek to povzbudilo do zivota ;) Ochotne se vytaci a jde skvele za plynem, jsem maximalne spokojen. Navic mi jeste nastavil sportovni charakteristiku posilovace rizeni, coz jsem ani nevedel, ze jde a hned mam novy auto :smich:;)-_-

V čem spočívá ta sportovní charakteristika posilovače?? Bych ocenil kdyby posilovač na O1 zabíral trochu víc, tedy když stojím. Oproti O2 je to fakt rozdíl ...

Jinak gratuluju k čipu.

jde to jen na fabii,tam je elekt.hydraulika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...