Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Kazdej si muze delat s motorem co chce. Kdyz chci vykon, tak hold musim investovat do veci jako je chip atd..... Na AMG ani M5 v zivote nebudu mit prachy, tak si to musim nejak vynahradit :D .

když, ale chci výkon tak si taky nekupuji hatatitlu, že?

a píšeš zprávně chip atd.....

nehledě na to, že když už chceš výkon, jezdí spousty aut které jsou v cenové relaci např.zmiňovaného a výkon tam jakýs takýs je....nemluvíme o AMG a jim podobným!

Napr ?

Napr. oproti HTTP - to snad né, v podstatě cokoli.....

Koukám, když už dneska někdo neví kudy kam, tak se opře do HTP a doufá, že se potom rozvine flame a na jeho neschopnost odpovědět se zapomene...

Editováno: , autor: Mustafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej si muze delat s motorem co chce. Kdyz chci vykon, tak hold musim investovat do veci jako je chip atd..... Na AMG ani M5 v zivote nebudu mit prachy, tak si to musim nejak vynahradit :D .

když, ale chci výkon tak si taky nekupuji hatatitlu, že?

a píšeš zprávně chip atd.....

nehledě na to, že když už chceš výkon, jezdí spousty aut které jsou v cenové relaci např.zmiňovaného a výkon tam jakýs takýs je....nemluvíme o AMG a jim podobným!

Napr ?

Napr. oproti HTTP - to snad né, v podstatě cokoli.....

Koukám, když už dneska někdo neví kudy kam, tak se opře do HTP a doufá, že se potom rozvine flame a na jeho neschopnost odpovědět se zapomene...

Asi tak no ... blby kecy a pak odpoved slabomyslneho jedince typu kdo hleda najde !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej si muze delat s motorem co chce. Kdyz chci vykon, tak hold musim investovat do veci jako je chip atd..... Na AMG ani M5 v zivote nebudu mit prachy, tak si to musim nejak vynahradit :D .

když, ale chci výkon tak si taky nekupuji hatatitlu, že?

a píšeš zprávně chip atd.....

nehledě na to, že když už chceš výkon, jezdí spousty aut které jsou v cenové relaci např.zmiňovaného a výkon tam jakýs takýs je....nemluvíme o AMG a jim podobným!

Ano, mas pravdu, ze ve stejne cenove relaci najdes i silnejsi auta, ale pro me samotneho uz taky musim resit takove veci jako jsou nahradni dily (levne), prijatelna spotreba, pojistka a dalsi. Muzu si treba poridit napr. Honda CRX v-tec, ale co do toho nalozis? V zadu se neda sedet a na delsi cesty je to hruza. Dvoulitra nechci a dvoumistniho sportaka uz vubec.

Ale jó, v pořádku, každému podle jeho gusta o tom žádná....

Řešit věci jako takové jak píšeš: díly, babičku do kufru, atd.. ti ten chip určitě nepomůže, jak jsem psal každé kilo navíc dělá divy.....

Co se náhradních dílů týče: nejen na fabii je to za pusu - dnes už pomyslnou

pojistka: honit HTTP a třeba tu 1.6 Hondu i když toto porovnání jsem zrova nemyslel, na té druhé při točení to co točíš v Fabii ušetříš na benálu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nam reknete neco konkretniho ne ? Pokud vim zrovna tu nikdo HTP neni a neco za rozumne penize co ma vykon jako M5 nebo nejakej kousek od AMG to sem zvedavej :D

Čti pořádně!!! Dej si to ještě jednou....

když, ale chci výkon tak si taky nekupuji hatatitlu, že?

a píšeš zprávně chip atd.....

nehledě na to, že když už chceš výkon, jezdí spousty aut které jsou v cenové relaci např.zmiňovaného a výkon tam jakýs takýs je....nemluvíme o AMG a jim podobným!

.. No ja stale cekam na nejakej konretni priklad auta co si mel namysli, ale kde nic tu nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej si muze delat s motorem co chce. Kdyz chci vykon, tak hold musim investovat do veci jako je chip atd..... Na AMG ani M5 v zivote nebudu mit prachy, tak si to musim nejak vynahradit :D .

když, ale chci výkon tak si taky nekupuji hatatitlu, že?

a píšeš zprávně chip atd.....

nehledě na to, že když už chceš výkon, jezdí spousty aut které jsou v cenové relaci např.zmiňovaného a výkon tam jakýs takýs je....nemluvíme o AMG a jim podobným!

Napr ?

Napr. oproti HTTP - to snad né, v podstatě cokoli.....

Koukám, když už dneska někdo neví kudy kam, tak se opře do HTP a doufá, že se potom rozvine flame a na jeho neschopnost odpovědět se zapomene...

Asi tak no ... blby kecy a pak odpoved slabomyslneho jedince typu kdo hleda najde !

Ale ví, do ničeho se neopírám jen jsem zdělil svůj názor,né zrovna pozitivní na chipování HTTP ( toto se mi opravdu zdá slabomyslné)

PROMIŇTE, ŽE NEZDÍLÍM POCHOPENÍ PRO HTTP.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ví, do ničeho se neopírám jen jsem zdělil svůj názor,né zrovna pozitivní na chipování HTTP ( toto se mi opravdu zdá slabomyslné)

PROMIŇTE, ŽE NEZDÍLÍM POCHOPENÍ PRO HTTP.....

No jen si potvrdil slova co tu prve rekl Mustafa, spousta kecu a kdyz od Tebe nekdo chce neco konkretniho tak jen vymluva na HTP.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej si muze delat s motorem co chce. Kdyz chci vykon, tak hold musim investovat do veci jako je chip atd..... Na AMG ani M5 v zivote nebudu mit prachy, tak si to musim nejak vynahradit :D .

když, ale chci výkon tak si taky nekupuji hatatitlu, že?

a píšeš zprávně chip atd.....

nehledě na to, že když už chceš výkon, jezdí spousty aut které jsou v cenové relaci např.zmiňovaného a výkon tam jakýs takýs je....nemluvíme o AMG a jim podobným!

Ano, mas pravdu, ze ve stejne cenove relaci najdes i silnejsi auta, ale pro me samotneho uz taky musim resit takove veci jako jsou nahradni dily (levne), prijatelna spotreba, pojistka a dalsi. Muzu si treba poridit napr. Honda CRX v-tec, ale co do toho nalozis? V zadu se neda sedet a na delsi cesty je to hruza. Dvoulitra nechci a dvoumistniho sportaka uz vubec.

Ale jó, v pořádku, každému podle jeho gusta o tom žádná....

Řešit věci jako takové jak píšeš: díly, babičku do kufru, atd.. ti ten chip určitě nepomůže, jak jsem psal každé kilo navíc dělá divy.....

Co se náhradních dílů týče: nejen na fabii je to za pusu - dnes už pomyslnou

pojistka: honit HTTP a třeba tu 1.6 Hondu i když toto porovnání jsem zrova nemyslel, na té druhé při točení to co točíš v Fabii ušetříš na benálu.....

Tak ja nemam auto na zavody na okruh, abych z toho vyhodil sedacky a nahradil je carbonovejma skorepinama, vyrval palubovku, udelal vsechno v carbonu a vyndal veskere naradi atd....

Ja po chipu mam a jsem velice spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ví, do ničeho se neopírám jen jsem zdělil svůj názor,né zrovna pozitivní na chipování HTTP ( toto se mi opravdu zdá slabomyslné)

PROMIŇTE, ŽE NEZDÍLÍM POCHOPENÍ PRO HTTP.....

No jen si potvrdil slova co tu prve rekl Mustafa, spousta kecu a kdyz od Tebe nekdo chce neco konkretniho tak jen vymluva na HTP.

už jsem ti psal:

čemu nerozumíš v cenové relaci v podstatě cokoli je toho málo? když chceš výkon jak jsi psal....,nebo že by http byla ta nejlepší volba za určité peníze,znovu když chceš výkon?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ví, do ničeho se neopírám jen jsem zdělil svůj názor,né zrovna pozitivní na chipování HTTP ( toto se mi opravdu zdá slabomyslné)

PROMIŇTE, ŽE NEZDÍLÍM POCHOPENÍ PRO HTTP.....

No jen si potvrdil slova co tu prve rekl Mustafa, spousta kecu a kdyz od Tebe nekdo chce neco konkretniho tak jen vymluva na HTP.

už jsem ti psal:

čemu nerozumíš v cenové relaci v podstatě cokoli je toho málo? když chceš výkon jak jsi psal....,nebo že by http byla ta nejlepší volba za určité peníze,znovu když chceš výkon?

No vidim, ze diskuze s Tebou nikam nevede, takze si uzij svou teorii a az se Ti jednou rozsviti a budes rozumet jasné a konretni otazce, kterou sem Ti i pro pomaleji myslici zopakoval vicekrat, tak nam dej vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu zase řešíte. :palec2: . Pochybuji, že si to HTP čipují pro že by chtěly závodit nebo mít závodáka. Prostě to hovno jede, tak koupí chip a pojede lépe. Pokud by chtěly závodit tak si nekupují htp. Jinak, kdyby ten člověk, když si kupoval auto měl na lepší motor tak by si ho jistě koupil ale zbylo na htp. A kupovat si jiné auto, když mi nedostačuje výkon? Když stačí chip a jsou spokojení. A vždycky najdeš nějaké lepší auto s lepším výkonem jen ty prachy.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu zase řešíte. :palec2: . Pochybuji, že si to HTP čipují pro že by chtěly závodit nebo mít závodáka. Prostě to hovno jede, tak koupí chip a pojede lépe. Pokud by chtěly závodit tak si nekupují htp. Jinak, kdyby ten člověk, když si kupoval auto měl na lepší motor tak by si ho jistě koupil ale zbylo na htp. A kupovat si jiné auto, když mi nedostačuje výkon? A vždycky najdeš nějaké lepší auto s lepším výkonem jen ty prachy.

HTP nepomůže ani chip... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nam reknete neco konkretniho ne ? Pokud vim zrovna tu nikdo HTP neni a neco za rozumne penize co ma vykon jako M5 nebo nejakej kousek od AMG to sem zvedavej :D

Čti pořádně!!! Dej si to ještě jednou....

když, ale chci výkon tak si taky nekupuji hatatitlu, že?

a píšeš zprávně chip atd.....

nehledě na to, že když už chceš výkon, jezdí spousty aut které jsou v cenové relaci např.zmiňovaného a výkon tam jakýs takýs je....nemluvíme o AMG a jim podobným!

.. No ja stale cekam na nejakej konretni priklad auta co si mel namysli, ale kde nic tu nic.

Ty opravdu neumíš hledat na mobile.de ????? :o

-----> KLIKNI ZDE <-----

...a příště to zkus sám dle svého gusta... :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu zase řešíte. :palec2: . Pochybuji, že si to HTP čipují pro že by chtěly závodit nebo mít závodáka. Prostě to hovno jede, tak koupí chip a pojede lépe. Pokud by chtěly závodit tak si nekupují htp. Jinak, kdyby ten člověk, když si kupoval auto měl na lepší motor tak by si ho jistě koupil ale zbylo na htp. A kupovat si jiné auto, když mi nedostačuje výkon? Když stačí chip a jsou spokojení. A vždycky najdeš nějaké lepší auto s lepším výkonem jen ty prachy.

Tohle oni nepochopi, je zbytecne se snazit :D .

M5 - Kterej blazen by si koupil 3l a jeste "jen" se 170kW?

Editováno: , autor: Dragonetti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to je jen takova legrace 3l a 170kW?

no jasně

Tak, ze bych si teda koupil 3l s tak malim vykonem.

tomu nerozumím, nevím co tady motáš...

Tak jsem si nejdřív myslel, že něčemu nerozumím a evidentně je to Dragonetti kdo je kapku mimo :p

Editováno: , autor: Pike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co tu rikas je samozrejme jasny, ale to je pro auta, co jsou nejak upravena ne, jako silnejsi turbo atd..... Pokud mas obyc serii a nemas na tom nejaky zvlastni upravy, tak podle meho staci, kdyz vymenis pouze ŘJ a tim to hasne. Soft je na to prizpusobej tak co.

Bohužel,v jakém stavu je váha pouhou diagnostikou nepoznáš.Musí s autem jet a to samé platí o turbu.Pokud se projel,tak je samo vše OK.

Samozrejme, ze pred upravou auto nejdriv zkontroluje. Taky v predchozim tematu je napsano, ze pokud je na aute nejaka zavada, tak upravu neudela.

Cau,myslíš,že když mě vag hlásí,že mě funguje labda sporadicky,tak mě to neupraví? :huh:

To nevím, zkus mu napsat, dej si ale pozor, aby ti potom fungovala aspoň sporadicky...

Editováno: , autor: ///M5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal to, že po profesionálním chiptuningu ze strany Cimbu jsem musel nechat vyčistit spalovací prostory a sání profesionálním připravkem BG C.A.R.E, které mě vyšlo na 2500,- a děkuji bohu, že mi ten jeho zásah do motoru neodrovnal katalyzátor... Od té doby mi z výfuku nelítají žádné saze i po delší jízdě rychlostí nad 180 km/h...

Editováno: , autor: ///M5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to je jen takova legrace 3l a 170kW?

no jasně

Tak, ze bych si teda koupil 3l s tak malim vykonem.

tomu nerozumím, nevím co tady motáš...

Tak jsem si nejdřív myslel, že něčemu nerozumím a evidentně je to Dragonetti kdo je kapku mimo :p

Je to mozny, ja tem oznacenim u BMW moc nerozumim. Kolik ma tedy obsah BMW 330i?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...