Přejít na obsah

Co je to za drát?


grey

Doporučené příspěvky

Zdravím,

rád bych se zeptal zůčastněných, jestli nemají ponětí co by to mohlo být za drátek, který je připájený k drátku od čidla bočního airbagu. Viz. foto.

Nedávno mi totiž začala svítit signalizace airbagu na přístrojovce. Tak jsem zajel na VAG a ten zahlásil chybu snímače.

Mrknul jsem na Google a našel jsem, že se často přeskřípne drátek v chráničce pro kabeláž co jde ze dveří. Našel jsem i fotku, ale na té je jen žlutý a hnědý drátek. Jedná se ale o foto levé strany a já to mám na pravé.

Já mám ale k žlutému (přeskřípnutému drátku) připájen ještě ten tyrkysový. Je vidět, že už tam někdo něco bastil (jsem druhý majitel).

Rád bych se tedy (než spájím žlutý drát) zeptal, jestli někdo neví o co jde a jestli ho tam mám nechat také připájený?

Z druhé strany žádný přeskříplí drátek na který by se dal napojit ten tyrkysový není.

Jedná se o dvojkovou Octavku MR.2006 Hatchback s pravostraným řízením.

 

Díky za každou radu.

Grey

post-60438-0-82807600-1454356570_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hele další pravostranná oktávka...

 

ten drát tam určitě v originálním zapojení nepatří. Co si vybavuji, tak to čidlo je dvěma dráty napojeno na ŘJ airbagu, ve sloupku je to akorát přerušeno touto svorkovnicí.

 

takže nějaká domácí vychytávka a těžko říct, k čemu to slouží - možná je to někde dál přerušeno - takže paralelní vedení, možná jen nějaká simulace airbagů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...