Přejít na obsah

Drátový smartlink - spojení selhalo


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

Koupil jsem si Fabii IV 1.5. DSG, výbava style, rádio bolero, ve výbavě smartlink je, přes Bluetooth se s mobilem normálně připojím a vše funguje normálně.

 

Pokud se chci připojit přes kabel, kvůli navigaci přes smartlink, tak mi auto vyhodí hlášku spojení selhalo. Mobil ovšem hlásí že je android auto k autu připojeno.

 

Kabel používám originál samsung.

Zkoušel jsem restartovat infotainment, Mobil, odinstalovat android auto a nainstalovat zpět, ale bez výsledku.

 

Nemá s tím někdo zkušenost, jak problém vyřešit? 

 

Děkuji za rady.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, 
hladal som tuto chybu lebo to robi na mojej Style s Bolerom tiez.  Proste funguje urcitu dobu a sem tam sa odpoji a napise ze sa spojenie prerusilo a nepodarilo sa pripojit spat. 
Kabel mam dobry skusal som aj iny telefon. 
Zo servisu mi povedali ze to je aplikacou v telefone ze to moze byt aj inou aplikaciou v telefone ako tou co pouzivam. Tak neviem. Skusil som aj iny telefon plus sa to deje aj na priatelke telefone ... a ta ma napriklad nainstalovane uplne ine aplikacie ako ja. Ja mam iba tie zakladne . 
Takze mi prakticky povedali ze je chyba v mojom ( mojich) telefonoch ... 

Tak som este pisal do ineho servisu tam mi povedali ze mam poslat fotku a ze to daju na diagnostiku ale preco to vypadava som sa nedozvedel. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...