Přejít na obsah

Síťový program pro Octavia 2


DavidSK

Doporučené příspěvky

Neviete mi niekto povedať aké má objednavacie číslo bočná sieť na Scouta?

V škodovke som si objednal sieťový program pre Octaviu 2 Combi a tvrdili mi, že to je aj na scouta, len keď som to rozbalil a chcel založiť na miesto tak tá bočná nebola bočná ale len do predu kufra hneď na sedadlá, alebo do zadu - nie na bok ako je na foto.

post-14490-1236288030_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v CR je sitovy program ve vybave Scouta... na SVK ne??? ja mel v kufru noveho vozu 3 site... jednu velkou se 4 uchyty, pak velkou se 6 uchyty a pak jednu takovou kapsu ze site se 4 uchyty... ;)

Ja mám Scouta z CR , kupoval som ho ako ročné reverenčné vozidlo z Mladej Boleslavy, siete tam z výroby určite boli ale pravdepodobne si niekto nehal siete na pamiatku alebo možno aj na ryby ;)

Editováno: , autor: DavidSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám Scouta z CR , kupoval som ho ako ročné reverenčné vozidlo z Mladej Boleslavy, siete tam z výroby určite boli ale pravdepodobne si niekto nehal siete na pamiatku alebo možno aj na ryby ;)

Dal si je doma do vitrinky :D

Jinak podle toho co psal vorlajz jsou site do Scouta a OII Combi stejne.. (ja mam OII combi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Scouta som si objednal podľa VIN, táké tam boli údajne z výroby, potom som v ponuke doplnkou našiel 2 druhy sietí (DMA600003 a DMA620003), len na tej fotke z katalógu Scout je tá bočná sieť kratšia od tej čo som objednával a ešte keď sa lepšie pozriem, tak je tvarovaná do takého úkosu, podľa sklonu zadných sedadiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to je zajimave :) Se divim, ze to nedavaji do OII Combi taky, vzdyt vnitrek je u Scouta a Combi uplne stejny..

A nebo davaji do Combi i Scouta standardne rovne site a jen jako prislusenstvi je ta sikma.. To se ale obavam stejne dealeri ani vedet nebudou, ze jsou dve varianty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam vo faceliftovej octavii combi sietovy program. Uvazujem o kupe gumotextilneho koberca prip. plastovej vane batozinoveho priestoru. Na ceskom skodovackom webe je pri gumotexilnom koberci s objednavacim cislom DCD620001 poznamka, ze nekoliduje so sietovym program. Radsej by som vsak kupil plastovu vanu (objednavacie cislo DCE620001). Tam vsak poznamka o tom ci koliduje alebo nekoliduje so sietovym programom chyba. Nemate s tym niekto skusenost?

Editováno: , autor: pingino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam vo faceliftovej octavii combi sietovy program. Uvazujem o kupe gumotextilneho koberca prip. plastovej vane batozinoveho priestoru. Na ceskom skodovackom webe je pri gumotexilnom koberci s objednavacim cislom DCD620001 poznamka, ze nekoliduje so sietovym program. Radsej by som vsak kupil plastovu vanu (objednavacie cislo DCE620001). Tam vsak poznamka o tom ci koliduje alebo nekoliduje so sietovym programom chyba. Nemate s tym niekto skusenost?

Ahoj, ja tu origo vanu plastovou koupil, je potreba si tam vyriznout diry na ty svocky co jsou v podlaze a vpoho mam na tom natazeny site.. cena vany asi 2000kc :)

Jouzef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

2 Jouzef,

ale nestraca sa potom ciastocne zmysel plastovej vane, ak do nej vyrezes diery? Vana by mala zamedzovat aj rozliatie tekutin v kufri, nie? Totiz, riesim ten isty problem - mam N1 (2. majitel) s tymi uchytmi v kufri a chcem kupit plastovu vanu hlavne ako ochranu pred roztecenim niecoho po tapacirungoch, ale neviem, co s tymi uchytmi. Uvazujem, ze ich odrezem. Pridem o nieco? Btw., co je to "sietovy program" ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajdi si do kterekoli skoda prodejni a rekni jim at ti tu vanu ukazou, pak pochopis ze tve obavy jsou zbytecne, totizto ta vana je vylisovana tak, ze v mistech kde jsou ty oka tak je tam vyvyseni a dokonce i v navodu pri koupi je tam napsano ze se to tam ma proriznout aby ty oka prosli skrz, nemusis mit obavy pred rozlitym sajrajtem, jelikoz v miste prorezu je ta vana cca 5-10 mm vys oproti dnu te vany, cili ta tekutina zustane ve vane a nepretece pres to proriznuti na tapacir(ty vyriznute diry jsou pak vys nez je dno te vany, jak jsem psal jsou cca 5-10 mm vys), samozrejme ma to obmedzenej objem, kdyz tam vylijes napr 10 litrovej kbelik tak ti nepomuze ani ta vana, ale na bezne plastove 1,5 litrove lahve je to ok....(to jsou me vlastni skusenosti, taky mam tu vanu v aute a nemuzu na ni dat dopustit, bezne vozim ruzne tekutiny v aute a uz jsem par krat vytiral kapalinu z te vany ven...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono sice v místě ok je vana vyvýšená, ale i když se prořízne, oka jsou trošku jinde, než odpovídá prolisům ve vaně, tedy dřív nebo později si ta oka prostor udělají i mimo prolisy. Své na to provedou i přezky k síťovému programu, které se také do prolisů ve vaně kolem ok zařezávají. Na mě to působí, že ta vana mohla být udělaná podstatně líp..už kvůli ceně, za kterou je. Já si ji pořídil, ale nejraději bych ji bolce omlátil o hlavu. nesedí ani v místě boční síťky a krytu u CD changeru, mohla v tom místě být určitě užší, o nepasujících prolisech na oka jsem už psal.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj,

sietovy program pre Octaviu II Combi ma katalogove cislo  DMA 620 003. Pre Octaviu II Liftback je katalogove cislo DMA 600 003

Odporucam ti pozriet na http://eshop.skoda-auto.com/webapp/wcs/stores/servlet//TopCategoriesDisplay?catalogId=10051&storeId=10001 - eshop skoda auto.

do vyhladavaca na stranke eshopu si daj katalogove cislo :)

Ked si to budes chciet kupit, zaregistrujes sa a objednas si to v eshope, dorucia ti to zadarmo k predajcovi Skoda, ktoreho si vyberies. Tam si to potom vyzdvihnes a zaplatis :)

Editováno: , autor: bezname
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...