Přejít na obsah

Jak dlouho může vydržet prdlé těsnění pod hlavou ?


hrnous

Doporučené příspěvky

Dneska sem si 150km od baráku kde trávím vánoce všimnul, že těsnění pod hlavou už to má pravděpodobně za sebou - objevil se našlehaný sajrajt jakna víčku oleje tak na nádobce.. kontroluju to při delších 150km trasách každou chvíli, takže je to relativně čerstvé.. jak dlouho by to obecně mohlo vydržet ? Potřebuju jet 2x na otočku domů tj  zhruba 3x 150km.. je to reálné, nebo si raděj zjistit jíné auto a pak dojet jenom jednu trasu ? Mimochodem ví někdo o solidním servisu /ZL Kraj, spíše ke Vsetínu / kde by to sfouknuli ?

 

Že dík

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me sla treba voda do oleje a mel jsem olej ridky, kdyz jsem jezdil mensi trasy. Pri vetsich trasach se voda vyparovala a tim padem se ztracela z nadobky. Jinak poznal jsem to tak, ze olej byl ridky a cvakaly hydrostely jak sici stroj. Najel jsem na to jeste tisic km v pohode.
Nejhorsi je, kdyz jde olej do vody a voda ti zacne tlakovat a auto se prehrivat.
Jinak najdi dobry servis, co pujde srovnat a natlakovat hlavu. Muze byt praskla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...