Přejít na obsah

Regulátor tlaku


Doktors

Doporučené příspěvky

Zdravím a zároveň prosím o radu, kamarád mechanik mi napíchl auto a řekl že mám špatně toto čidlo, jenže by se mělo pohybovat někde na vstřikovací liště jenže jsem ho nikde nenašel a tak prosím jestli mi někdo poradí kde to je abych nemusel rozebírat cele auto, předem moc děkuji.

http://www.originalni-dily-skoda.cz/elektro/225-regulator-tlaku-paliva-octavia-fabia-borsehung-037133035c-8585030144747.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za to, že nic takové, co jsi postnul, tam není. Pokud jde o čidla tlaku (a popravdě bych řekl, že je malá šance, že bude vadný), tak jedno ja na vysokotlaké pumpě a pak na liště (vidět v mezerách těch černých parohů). Pokud jde o regulátor, tak ten je tam taky vidět, ale vypadá to jinak

 

B7-A4-20t-fuel-pressure-reg-valve-06D130

 

Ale ani tam bych nepočítal s tím, že bude vadný. Spíše si mechanik špatně vyložil jinou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle kelly by to tam asi být mělo ale https://www.autokelly.cz/Product/XS-037133035C/1947939/39849642;39850140;7;5116;144703;34237952;34164096;40760092

ale spíš se bude jednat o to čidlo na pumpě protože jsem byl vzteklý a nasazoval ten kryt a tak jsem to ulomil a startoval bez toho a pak jsem to sundal a všiml si toho tak jsem to opravil slepil a šlapeto jak hodinky a to možná bude ono ale právě říkal že se jedná o regulátor tlaku paliva co je na liště..a je mi divní pokud se nejedna o el. čidlo jak na to mohl přijit diagnostikou ? 

Editováno: , autor: Doktors
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...