Přejít na obsah

Emise do dílny - oranžová kontrolka motoru - diagnostika


U.I.

Doporučené příspěvky

aa49b6f59c17ce642c2b7dc2f89a8aa6.jpg

 

Zdravím,

 

Nevěděl by někdo co je to za chybu? Octavia II Combi , 1,6 mpi 75kw, najeto 250 000, plně servisovaná, převážně jezdím už cca 70tis na LPG

 

Najednou pri jizde zacalo psat emise do dilny a oranzove svitit kontrolka motoru, v servisu na diagnostice mi rekli ze chybu v zivote nevideli, ze to je asi omyl, vyresetoval- zmizela, cca po 200km se objevila zas, pak sama zmizela po dalsich 100km a ted uz je tam zas :)

 

Nevíte někdo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, U.I. napsal:

A to máš ze zkušenosti, podle toho error kódu, nebo jen tipuješ (věštecká koule) ? :))
Každopádně díky za příspěvek - další "nápady" ?

Bohužel pouze tipuji... Resp. nepamatuji si kód chyby u své OII ale když mi to udělalo (Nápis EMISE DO DILNY a kontrolka), měnil jsem EGR.... Je ale jisté, že to souvisí s emisemi, čili EGR nebo lambdy nebo DPF (u tebe samozřejmě ne) nebo kat..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 04/03/2017 na 14:28, U.I. napsal:

A to máš ze zkušenosti, podle toho error kódu, nebo jen tipuješ (věštecká koule) ? :))
Každopádně díky za příspěvek - další "nápady" ?

 

Bylo by dobrý zmínit, co máš za kód motoru a modelový rok, od určitýho ročníku (myslim že 07, ale nejsem si jistej) se začal dávat motor BSE, kterej EGR ventil nemá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...