Přejít na obsah

Proč já??????


FOX

Doporučené příspěvky

Presne tak... Jakmile se mi na aute objevi jeste jeden skrabanecek, tak je vymalovano!!! Problem je v tom, ze kdyz jsem auto kupoval, tak uz par skrabancu melo a auti si pojistovna fotila, tak musim pockat na dalsi nejakej vetsi skrabanec a jdu to resit... Hold na cerny je videt snad vsechno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam kooperativu a zatim zaplatili vsechno super a docela rychle. spoluucast mam 5% ale mam pojisteny snad uplne vsechno tak mi to dela asi 28000 rocne

jj ja taky mam teda cpp a pojistenou kazdou kravinu vcetne DVD, navi apod a spoluucast 2% rocne platim asi 16tis po 35% sleve a jako ted se hodne zlepsili hlasil sem minulej tejden odrenej naraznik a v pondeli uz sem mel penize na ucte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
mam kooperativu a zatim zaplatili vsechno super a docela rychle. spoluucast mam 5% ale mam pojisteny snad uplne vsechno tak mi to dela asi 28000 rocne

jj ja taky mam teda cpp a pojistenou kazdou kravinu vcetne DVD, navi apod a spoluucast 2% rocne platim asi 16tis po 35% sleve a jako ted se hodne zlepsili hlasil sem minulej tejden odrenej naraznik a v pondeli uz sem mel penize na ucte :D

panove odporucam ist cez nejaku maklersku firmu ktora sa zaobera poistakami...

ja som takto siel a miesto 26000 u kooperativy platim 11400sk rocne co je dsot lacno.. a za rok 2006 mi uz uhradili 280000sk co je docela slusne... i ked teraz pri poslednej buracke som sa docela natrapil pretoze som to mal tesne pod totalku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vás strašit ale nepočítejte s tím že vám to pojištovna zaplatí celý.

Já měl tohle uplně stejně na octě a dali mě jen 37 tis a lak stál o deset víc.

Tím že to je jen rýha tak nezaplatí celé dveře třeba ale jen půlka,jako kdyby to šlo opravit.To je ale zkušenost u alianzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vás strašit ale nepočítejte s tím že vám to pojištovna zaplatí celý.

Já měl tohle uplně stejně na octě a dali mě jen 37 tis a lak stál o deset víc.

Tím že to je jen rýha tak nezaplatí celé dveře třeba ale jen půlka,jako kdyby to šlo opravit.To je ale zkušenost u alianzu.

no prave to zalezi na spoluucasti

lenze oni v tom maju jednu fintu hajzlici i ked ma ryhu cez auto oni rozdeluju dverove casti na dve casti na hornu a dolnu polku. cize mas skrabli hore tak sa bude lakovat len hore ked dole tak len dole :(

inak jedna taka rada je dobre si nechat pekne podla firmy spravit odhad oni vam spravia vypocet ze to bude stat napr 30klackov a vy poviete ze si to nechate samy opravit a zoberete 25000(pri spoluucasti 5000) a date si to k nejakemu lakirnikovy ktory vam to treba spravi za 15000 ale treba sa poobzerat. A to sa kludne uz pri takej palke oplati prelakovat pekne cele auto. A mozte si dat farby ake len chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mně se něco takového stát, tak se mi zastaví srdce. Mám auto garážované, do práce nejezdím, a to jen kvůli tomu, aby mi ho někdo nepoškodil, když ho někam postavím, pořád se snažím ho mít na očích, ale jednou, bylo to v neděli dopoledne, minimální provoz u hypermaketu, nechal jsem ho tam stát půlhodinu bez dozoru, vrátím se a čmáranec na levých zadních dveřích a zadním blatníku. Týden jsem nebyl schopen slova. Nějakou dobu jsem jezdil s bílým čmárancem. Pak jsem vzal olejíček, namastil jsem lak a po chvíli rozleštil. A věřte mi, poškození je neviditelné. Už mě to tak nebolí, ale vím, že ten šrám tam byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se něco takového stát, tak se mi zastaví srdce. Mám auto garážované, do práce nejezdím, a to jen kvůli tomu, aby mi ho někdo nepoškodil, když ho někam postavím, pořád se snažím ho mít na očích, ale jednou, bylo to v neděli dopoledne, minimální provoz u hypermaketu, nechal jsem ho tam stát půlhodinu bez dozoru, vrátím se a čmáranec na levých zadních dveřích a zadním blatníku. Týden jsem nebyl schopen slova. Nějakou dobu jsem jezdil s bílým čmárancem. Pak jsem vzal olejíček, namastil jsem lak a po chvíli rozleštil. A věřte mi, poškození je neviditelné. Už mě to tak nebolí, ale vím, že ten šrám tam byl.

Niektorý ľudia nepochopia naše sympatie k štvorkolesovým miláčkom. A keď nejaký retard spravý niečo také, to ako keby zaťal do živého. Mal by sa vrátiť stredovek pre takéto typy. "Kradol, poškodil? Odťať!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se něco takového stát, tak se mi zastaví srdce. Mám auto garážované, do práce nejezdím, a to jen kvůli tomu, aby mi ho někdo nepoškodil, když ho někam postavím, pořád se snažím ho mít na očích, ale jednou, bylo to v neděli dopoledne, minimální provoz u hypermaketu, nechal jsem ho tam stát půlhodinu bez dozoru, vrátím se a čmáranec na levých zadních dveřích a zadním blatníku. Týden jsem nebyl schopen slova. Nějakou dobu jsem jezdil s bílým čmárancem. Pak jsem vzal olejíček, namastil jsem lak a po chvíli rozleštil. A věřte mi, poškození je neviditelné. Už mě to tak nebolí, ale vím, že ten šrám tam byl.

Niektorý ľudia nepochopia naše sympatie k štvorkolesovým miláčkom. A keď nejaký retard spravý niečo také, to ako keby zaťal do živého. Mal by sa vrátiť stredovek pre takéto typy. "Kradol, poškodil? Odťať!!!"

:palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až ho chytím narvu mu ten sprej do prdele  :angry:  kol104  kol114

No ty wole, narvat do prdele a zapalit :fakac:

Járo úplně se bojím,někoho načapat,asi bych si šel sednout........odsral by to za všechny ostatní.....

Ja bych se Ti ale vubec nedivil, nekoho nacapat u myho auta, ze tohle dela, tak ho asi zaslapu do zeme i pri svy postave. Vono kdybys mu dal par zdravotnich pres drzku a nechal ho zdrhnout.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až ho chytím narvu mu ten sprej do prdele  :angry:  kol104  kol114

No ty wole, narvat do prdele a zapalit :fakac:

Járo úplně se bojím,někoho načapat,asi bych si šel sednout........odsral by to za všechny ostatní.....

Ja bych se Ti ale vubec nedivil, nekoho nacapat u myho auta, ze tohle dela, tak ho asi zaslapu do zeme i pri svy postave. Vono kdybys mu dal par zdravotnich pres drzku a nechal ho zdrhnout.... -_-

asi by to nebylo jenom pár...... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak todle nikdy nepochopím, co to musí být za piče. A jeětě k tomu na sanitce. Přál bych mu (jim) zmrdovi, aby až ji bude potřebovat, aby to nestihla.

Jinak něco podobného jsem asi před 1-2 rokama viděl na parkovišti tady v Pcích, akorát takhle ozdobené byla celá jedna řada parkujících aut(asi tak 20-30 aut) na kapotách a blatnících.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky jsem si myslel, že tohle dělaj malí zmrdi, kteří se toulaj okolo paneláků a nemaj co dělat, pač rodiče na ně serou. Minulý týden jsem v našich regionálních novinách četl zprávu že na jednom dost frekventovaným parkovišti je spoustu nahlášených případů poškrábání laku u aut. Jeden poškozenej se se svým bráchou rozjodli, že budou držet stráž. Výsledek se dostavil hned první probdělou noc. Jak seděl uvnitř auta, ozval se najednou zvuk jak někdo přejíždí klíčem po autě, ten kluv vyskočil z auta, srazil pachatele, a když se na něj podíval viděl důchodce. Po příjezdu policie se zjistilo, že pachateli je 78 let a byl to dost aktivní STBák, který donášel na nynějšího velitele Klatovské policie....... :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...