Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Konecne svela, ktera se mne nejvice libi. V te cerne barve mne bohuzel do oka nepadly, ale stribrne jsou super. Je to samozrejme vec nazoru, takze jestli je tu nekdo mate ve stribrne na tmavem aute hodte foto.

Pockam asi do jara, jak se vyvinou ty problemy se zamlzovanim a dalsi zkusenosti.

Maco > Kolik si rekli v servisu za serizeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak radost vystřídalo zklamání kol102:disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash::076:(

světla se mlží!!!!!!

bud dám reklamaci(což asi nepomůže),nebo je přetěsnim :feve:

Maco, jak tu v diskusi ctu, tak se mlzi vice lidem a pochybyju, ze reklamace bude to spravne reseni, ta varka je podle me stejna. A kdyz pretesnit, tak co? Veskere spary? Nevim no jestli to pomuze.

Netyka se to primo techto svetel, ale kupoval jsem do predniho RS narazniku mlhovky z ciny a jedna uz je zamlzena dlouhodobe a pritom tam zadna moznost kondenzace neni, ta mlhovka je kolem pruhledneho plastu zalita cernym okolnim plastem dokonale.

Pak poreferuj, jaks dopadl.

Za jake situace se svetla mlzi? Z tepla do zimy, tzn. po vychladnuti po jizde a naslednem stani treba delsi dobu venku?

Zamlzeni je pri jizde a svetelnem toku znat? Vidis blbe na cestu se zamlzenymi svetly? Srazi se tam voda nebo se jen jemne mlzi?

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem světla taky otestoval za tmy a opravdu svítí dobře i vzhledově to světlo je o něčem jiným ale zjistil jsem, že se světla trochu mlží :aggressive: tak to skusím odstranit. Jinak zatím bez závad.

to mi říkal kámoš, že měl problém s mlžením světel, tak to chtěl reklamovat a oni mu řekli, že asi nečetl návod, že tam je napsaný, že se mají před použitím ty světla obtáhnout silikonem, aby líp těsnily... ;)

tak radost vystřídalo zklamání kol102:disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash::076:(

světla se mlží!!!!!!

bud dám reklamaci(což asi nepomůže),nebo je přetěsnim :feve:

viz výše ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak radost vystřídalo zklamání kol102:disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash::076:(

světla se mlží!!!!!!

bud dám reklamaci(což asi nepomůže),nebo je přetěsnim :feve:

Maco, jak tu v diskusi ctu, tak se mlzi vice lidem a pochybyju, ze reklamace bude to spravne reseni, ta varka je podle me stejna. A kdyz pretesnit, tak co? Veskere spary? Nevim no jestli to pomuze.

Netyka se to primo techto svetel, ale kupoval jsem do predniho RS narazniku mlhovky z ciny a jedna uz je zamlzena dlouhodobe a pritom tam zadna moznost kondenzace neni, ta mlhovka je kolem pruhledneho plastu zalita cernym okolnim plastem dokonale.

Pak poreferuj, jaks dopadl.

Za jake situace se svetla mlzi? Z tepla do zimy, tzn. po vychladnuti po jizde a naslednem stani treba delsi dobu venku?

Zamlzeni je pri jizde a svetelnem toku znat? Vidis blbe na cestu se zamlzenymi svetly? Srazi se tam voda nebo se jen jemne mlzi?

je zamlženej asi 2cm pruh ve spodu světla,na světelnej tok to nemá vliv

voda se nesráží,jemně mlží :feve:

jj z tepla do zimy :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem světla taky otestoval za tmy a opravdu svítí dobře i vzhledově to světlo je o něčem jiným ale zjistil jsem, že se světla trochu mlží :aggressive: tak to skusím odstranit. Jinak zatím bez závad.

to mi říkal kámoš, že měl problém s mlžením světel, tak to chtěl reklamovat a oni mu řekli, že asi nečetl návod, že tam je napsaný, že se mají před použitím ty světla obtáhnout silikonem, aby líp těsnily... ;)

tak radost vystřídalo zklamání kol102:disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash::076:(

světla se mlží!!!!!!

bud dám reklamaci(což asi nepomůže),nebo je přetěsnim :feve:

viz výše ;)

já vim četl jsem to a přide mi to postavený na hlavu,koupim si nové světla a budu je přetěsnovat?? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maca: tak to je pěkně na pytel... :aggressive: jak si můžou dovolit to dávat bez českýho návodu jako? :kuk: Kopacek nebo X1?

X1 ;)

ty TYC co jsem měl pře tím také neměly českej návod :feve:

to sou fakt zmrdi.. hlavně že je zákon, že se tu nesmí prodávat nic, bez českýho návodu... :aggressive: a má to aspoň návod v cizím jazyce, nebo opravdu jen faktura?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal mne jeden majitel stribrnych Angel Eyes, ze se mu take rosi, jeho kamarad mel stejny problem (pouze ma jiny typ auta) a po nejakem case se svetla rosit prestala a jsou ok, tudiz by to chtelo parkrat vyzkouset, zdali se problem bude opakovat a pak ho teprve resit.

A uz vim, jak vypadaji svetla ve stribrnem provedeni na tmavem aute :) Vypadaji pekne :)

Doplnuji fota snad uz brzy noveho clena fora (samozrejme s jeho souhlasem) :):palec2:

post-218-1194735218_thumb.jpg

post-218-1194735228_thumb.jpg

post-218-1194735242_thumb.jpg

post-218-1194735251_thumb.jpg

post-218-1194735261_thumb.jpg

post-218-1194735357_thumb.jpg

post-218-1194735366_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal mne jeden majitel stribrnych Angel Eyes, ze se mu take rosi, jeho kamarad mel stejny problem (pouze ma jiny typ auta) a po nejakem case se svetla rosit prestala a jsou ok, tudiz by to chtelo parkrat vyzkouset, zdali se problem bude opakovat a pak ho teprve resit.

A uz vim, jak vypadaji svetla ve stribrnem provedeni na tmavem aute :) Vypadaji pekne :)

Doplnuji fota snad uz brzy noveho clena fora (samozrejme s jeho souhlasem) :):palec2:

Hurááá...další černá kočka... :prc::prc:

zajímavě udělanej přední nárazák.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...