Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Pokud jsou to jen tyto otvory (a žádné jiné), co by se stalo, kdyby se místo těch U gumiček dali nějaké kloboučky, nebo se to utěsnilo?

Nejsou tam i ty otvory zároveň qůli vyrovnávání tlaku?

jasne ze su tam aj kvoli vyrovnavaniu tlaku, keby sa to utesnilo myslim ze by bol vacsi problem, ako to ze sa "mlzi"

inak ja som zatial nespozoroval nic a keby aj ... aj celne sklo sa rosi a neutesnujem cely interier :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsou to jen tyto otvory (a žádné jiné), co by se stalo, kdyby se místo těch U gumiček dali nějaké kloboučky, nebo se to utěsnilo?

Nejsou tam i ty otvory zároveň qůli vyrovnávání tlaku?

jasne ze su tam aj kvoli vyrovnavaniu tlaku, keby sa to utesnilo myslim ze by bol vacsi problem, ako to ze sa "mlzi"

inak ja som zatial nespozoroval nic a keby aj ... aj celne sklo sa rosi a neutesnujem cely interier :p

domino666 neboj jak je budeš mít týden na autě a budeš jezdit tak se přestanou rosit mně to přestalo a je vše ok,tak vypadají jak jezdím po týdnu žádná mlžení celý den auto v provozu.post-13460-1195027528_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domino666 neboj jak je budeš mít týden na autě a budeš jezdit tak se přestanou rosit mně to přestalo a je vše ok,tak vypadají jak jezdím po týdnu žádná mlžení celý den auto v provozu.post-13460-1195027528_thumb.jpg

mlzeni se neobavam... isli ti dobre nastavit svetla ? myslim tak, aby svietili ako maju. alebo si to nechal na servis ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domino666 neboj jak je budeš mít týden na autě a budeš jezdit tak se přestanou rosit mně to přestalo a je vše ok,tak vypadají jak jezdím po týdnu žádná mlžení celý den auto v provozu.post-13460-1195027528_thumb.jpg

mlzeni se neobavam... isli ti dobre nastavit svetla ? myslim tak, aby svietili ako maju. alebo si to nechal na servis ?

co myslíš nechal na servisu jen sem zajel na stk je dát seřidit nic víc a nastavení nahoru dolu mi jdem dobře motorek :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před chvílí jsem dorazil s STK a světla opět zamlžené :feve::help:

jinak na STK se jim moc zamlouvaly ;)

A nebyl si třeba někde dýl ve vyhřátý místnosti? To je fakt skvělý :( Prošel si v poho STK?

fábku parkuju venku pod přístřeškem,jedině na té STK bylo teplo tak asi s toho se to mlží :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před chvílí jsem dorazil s STK a světla opět zamlžené :feve::help:

jinak na STK se jim moc zamlouvaly ;)

A nebyl si třeba někde dýl ve vyhřátý místnosti? To je fakt skvělý :( Prošel si v poho STK?

fábku parkuju venku pod přístřeškem,jedině na té STK bylo teplo tak asi s toho se to mlží :feve:

No jo ale to je pěkně nanic, často se parkuje t5eba v krytých garážích, a pokaždý vyjíždět ze zamlženýma světlama :feve: :feve:

Zkoušel si reklamaci? Řekli ti na to něco, kromě silikonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před chvílí jsem dorazil s STK a světla opět zamlžené :feve::help:

jinak na STK se jim moc zamlouvaly ;)

A nebyl si třeba někde dýl ve vyhřátý místnosti? To je fakt skvělý :( Prošel si v poho STK?

fábku parkuju venku pod přístřeškem,jedině na té STK bylo teplo tak asi s toho se to mlží :feve:

No jo ale to je pěkně nanic, často se parkuje t5eba v krytých garážích, a pokaždý vyjíždět ze zamlženýma světlama :feve: :feve:

Zkoušel si reklamaci? Řekli ti na to něco, kromě silikonu?

paraboly se nezamlží,zhruba 2 cm pruh dole pod parabolama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před chvílí jsem dorazil s STK a světla opět zamlžené :feve::help:

jinak na STK se jim moc zamlouvaly ;)

A nebyl si třeba někde dýl ve vyhřátý místnosti? To je fakt skvělý :( Prošel si v poho STK?

no tak ted jsem se vrátil s stk po technické a žadný problém ani kvůli světlum slovo vše v pohodě,a ja parkuji každý večer v garáži a zatím nic vše ok :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec borci, tak já sem je v pondělí vymontoval a utěsnil silikonem na sklo a už se mě vůbec nerosí :palec2: . Vůbec se mě do toho nechtělo, ale snad už budu mít pokoj :D

no tak to ja zatím počkám stím silikonem jedině že by se to znovu ukazalo uvidím co na Jaře to bude dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten naraznik si sundaval zbytecne, kor u HTP je za svetlama mista habadej, nehlede na to, ze naraznik se z vodicich list vycvakava pekne blbe.

Ale svetylka jsou pekne, tesim se na kvalitni foto :palec2:-_-

naraznik isiel dole uplne super, teda az na tie 3 stuple zospodu pod znackou :p

a lepsie foto:

p1020020gn6.th.jpg p1020021fd7.th.jpg p1020022hf9.th.jpg p1020024tg0.th.jpg p1020025ng1.th.jpg

PS sorry ze 1. foto je cez zavretu branu :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stupliky mne sly vpohode, ale listy bocnich uchytu zas drzely naraznik fest.

Ted kdyz vidim cerne svetla na cernem aute z celkoveho pohledu na auto je vybirani jestli vzit stribrne nebo cerne svetla znacne tezky.

u mna cierne bola jasna volba, cim menej chromu tym lepsie ;) este sa chystam nalakovat ten chrom ramcek na maske do ciernej, chromovy zostane len znak skoda :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stupliky mne sly vpohode, ale listy bocnich uchytu zas drzely naraznik fest.

Ted kdyz vidim cerne svetla na cernem aute z celkoveho pohledu na auto je vybirani jestli vzit stribrne nebo cerne svetla znacne tezky.

u mna cierne bola jasna volba, cim menej chromu tym lepsie ;) este sa chystam nalakovat ten chrom ramcek na maske do ciernej, chromovy zostane len znak skoda :punk:

jojo jen kupujte všíchni černé :) aspon nás nebude tolik se střibrnýma lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...