Přejít na obsah

Zástěrky


pava

Doporučené příspěvky

Letos snad dostávaj silničáři to kamení na vysočině zadarmo nebo závoděj, kterej okres bude mít větší spotřebu - ty kokoti letos sypou i v létě

Opravujou silnice tou jejich debilni technologii kdy tam nastrikaj asfalt a chrstnou na to sterk. ....to je pak hruza jak je to hrbolate. :(

To mi povídej - nedávno to byly ještě krásný silnice, po čtyřech letech se na tom nedá skoro jezdit...

Jinak se budu zástěrek zastávat hlavně proto, že nemám potlučený svoje auto - při tom, co tu letos cestáři prováděli jsem za ně byl rád. A na nový auto si dám ještě ty plastový nesmysly na lemy - ne že by se mi líbily, ale ze stejného důvodu...

Editováno: , autor: inya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos snad dostávaj silničáři to kamení na vysočině zadarmo nebo závoděj, kterej okres bude mít větší spotřebu - ty kokoti letos sypou i v létě

Opravujou silnice tou jejich debilni technologii kdy tam nastrikaj asfalt a chrstnou na to sterk. ....to je pak hruza jak je to hrbolate. :(

To mi povídej - nedávno to byly ještě krásný silnice, po čtyřech letech se na tom nedá skoro jezdit...

Jinak se budu zástěrek zastávat hlavně proto, že nemám potlučený svoje auto - při tom, co tu letos cestáři prováděli jsem za ně byl rád. A na nový auto si dám ještě ty plastový nesmysly na lemy - ne že by se mi líbily, ale ze stejného důvodu...

inya: Nevím, co prováděli cestáři u tebe, ale tady v Brně bych jim nejraději rozbil hubu. Hajzlíci v říjnu dávali nový povrch a místo toho, aby si ulici zavřeli, tak to dělali za plnýho provozu a klidně si přenosným dopravním značením navedli auta do vyfrézovanýho povrchu, kde právě pokládali asfalt, byla to teprve ta první, pojící a tudíž matlavá, tekutá vrstva fuck:ble:ble:ble Přestože jsem projížděl krokem, tak jsem měl auto pěkně zajebaný od asfaltu, doma jsem skoro brečel, když jsem celý spodek včetně prahů a spodní poloviny boků čistil technickým benzínem :angry: Pomalu jsem zvažoval i trestní oznámení na ty zmr*y

Ale myslím si, že zástěrky mi trochu pomohly, byly nejzajebanější ze všeho, na laku byly spíše kapičky asfaltu, ale zevnitř blatníků vč. zástěrek to byla pěkně silná vrstva, přímo katastrofa... :angry: Stát se mi něco podbného příště, tak rovnou auto odstavím, zavolám cajty a trvám na zaprotokolování, trestka a náhrada škody.... :fakac:

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mels antikorozni ochranu zadarmo. Co bys jeste chtel?  B)

Jak píše Nice - asfalt antikorozní ochrana zadarmo, ale kamení je korozní... (teď nevim co) lol

Ještě že mám auto černý, tam ten asfalt aspoň není tolik vidět... :D

...co třeba korozní činitel :smich: ?

...no, to je ono -_--_--_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co prováděli cestáři u tebe, ale tady v Brně bych jim nejraději rozbil hubu.

Tak to jsme už dva, jak to lepili kolem vejškovejch budov na Veveří, tak po příjezdu dom jsem prováděl to samy co ty. zástěrky toho zachytily celkem dost. -_-

Mě se to stalo na Hněvkovského, přijížděl jsem po Černovické a odbočoval na Hněvkovského a oni tam dopravu hovada klidně pustili vyfrézovaným povrchem akorát při pokládce nového koberce fuck

Hlavně, že v Brně před komunálníma volbama narychlo dávali nový koberec i tam, kde to nebylo zrovna akutní, třeba Koliště, Hněvkovského.... <_<

MUSA: jsi brňák?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice sem nepatřím ( O II :ph34r: ) , ale něco málo k zástěrkám. Úhly "odletování" všeho možného od kol určuje legislativa..v tomhle jsme se asi bohužel museli sladit s unií (ne všechno, co u nás dřív platilo, bylo horší než jinde). Takže dnes vyráběná auta jsou v souladu s legislativou a co se týká tohohle problému, tak plní vše, co mají. Zástěrky jsou navíc. To, že se dají sehnat a namontovat zástěrky, to je asi podobné, jako když někdo chce gumové koberce dovnitř, aby si nezadělal koberce. je to prostě navíc..možná je to o vkusu, asi hodně i o ohleduplnosti, protože je bez debat, že je rozdíl jet za stejným autem bez zástěrek a za autem se zástěrkami (teď nehodnotím aerodynamické proudění, protože i to víří za autem vodu). Jinak stoprocentně to nezabrání ničemu, protože pak by se musely tahat zástěrky po zemi. Já osobně mám přední i zadní a když se ocitnu za někým, kdo je nemá, tak si zanadávám a zvýším si odstup, co jiného udělat. Jinak co se týká rozbitých oken..už jsem párkrát viděl díru v okně, kterou způsobil kámen od protijedoucího auta

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice sem nepatřím ( O II :ph34r: ) , ale něco málo k zástěrkám. Úhly "odletování" všeho možného od kol určuje legislativa..v tomhle jsme se asi bohužel museli sladit s unií (ne všechno, co u nás dřív platilo, bylo horší než jinde). Takže dnes vyráběná auta jsou v souladu s legislativou a co se týká tohohle problému, tak plní vše, co mají. Zástěrky jsou navíc. To, že se dají sehnat a namontovat zástěrky, to je asi podobné, jako když někdo chce gumové koberce dovnitř, aby si nezadělal koberce. je to prostě navíc..možná je to o vkusu, asi hodně i o ohleduplnosti, protože je bez debat, že je rozdíl jet za stejným autem bez zástěrek a za autem se zástěrkami (teď nehodnotím aerodynamické proudění, protože i to víří za autem vodu). Jinak stoprocentně to nezabrání ničemu, protože pak by se musely tahat zástěrky po zemi. Já osobně mám přední i zadní a když se ocitnu za někým, kdo je nemá, tak si zanadávám a zvýším si odstup, co jiného udělat. Jinak co se týká rozbitých oken..už jsem párkrát viděl díru v okně, kterou způsobilo kámen od protijedoucího auta

Naprostý souhlas :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice sem nepatřím ( O II :ph34r: ) , ale něco málo k zástěrkám. Úhly "odletování" všeho možného od kol určuje legislativa..v tomhle jsme se asi bohužel museli sladit s unií (ne všechno, co u nás dřív platilo, bylo horší než jinde). Takže dnes vyráběná auta jsou v souladu s legislativou a co se týká tohohle problému, tak plní vše, co mají. Zástěrky jsou navíc. To, že se dají sehnat a namontovat zástěrky, to je asi podobné, jako když někdo chce gumové koberce dovnitř, aby si nezadělal koberce. je to prostě navíc..možná je to o vkusu, asi hodně i o ohleduplnosti, protože je bez debat, že je rozdíl jet za stejným autem bez zástěrek a za autem se zástěrkami (teď nehodnotím aerodynamické proudění, protože i to víří za autem vodu). Jinak stoprocentně to nezabrání ničemu, protože pak by se musely tahat zástěrky po zemi. Já osobně mám přední i zadní a když se ocitnu za někým, kdo je nemá, tak si zanadávám a zvýším si odstup, co jiného udělat. Jinak co se týká rozbitých oken..už jsem párkrát viděl díru v okně, kterou způsobil kámen od protijedoucího auta

:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MUSA: jsi brňák?

jo sem, a vo Kolišti mě ani nemluv, tenkrát se dostat do IBC to byla nádhera :angry:

Tak to zdravím krajana -_-

Jj, to mi povídej, bylo těch akcí nějak moc naráz a měl jsem pocit, že byly i mizerně koordinovaný... <_<

tak na -_-

jo s tou koordinací to bylo :fakac: , kam si vjel, všude samej zákaz a objížďka :o a vše před volbama, tak počítám, že za 4 roky si to zopáknem.

Tak někdy na živo zdarec -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MUSA: jsi brňák?

jo sem, a vo Kolišti mě ani nemluv, tenkrát se dostat do IBC to byla nádhera :angry:

Tak to zdravím krajana -_-

Jj, to mi povídej, bylo těch akcí nějak moc naráz a měl jsem pocit, že byly i mizerně koordinovaný... <_<

tak na -_-

jo s tou koordinací to bylo :fakac: , kam si vjel, všude samej zákaz a objížďka :o a vše před volbama, tak počítám, že za 4 roky si to zopáknem.

Tak někdy na živo zdarec -_-

Jj, přesně tak :palec2:

Zdarec krajane, ale raději ne v zácpě, ale v hospodě :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec krajane, ale raději ne v zácpě, ale v hospodě  :D  -_-

Zdarec, tak gde a gdy -_- . Bydlím v řečkovicích a Ty?

Šlapanice :) Ale v Brně jsem víc než doma, dokonce i v Řečkovicích... B) Což takhle Stronghold alias u veverek alias u rytířů nebo jak všelijak se té hospodě vlastně říká :)

V které dny Ti to vyhovuje?....

BTW: nejsi z těch místních šílených věžáků? To bys měl tu hospůdku přímo u nosu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec krajane, ale raději ne v zácpě, ale v hospodě  :D  -_-

Zdarec, tak gde a gdy -_- . Bydlím v řečkovicích a Ty?

Šlapanice :) Ale v Brně jsem víc než doma, dokonce i v Řečkovicích... B) Což takhle Stronghold alias u veverek alias u rytířů nebo jak všelijak se té hospodě vlastně říká :)

V které dny Ti to vyhovuje?....

BTW: nejsi z těch místních šílených věžáků? To bys měl tu hospůdku přímo u nosu...

Bejvám kousek od školy Novoměstská, ale o tyhle krčmě sem neslyšel, gde to přesně je? Navečer mohu téměř každej den. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...