Přejít na obsah

Šmejdi zlodějský


KOKYN

Doporučené příspěvky

Tak už jsem taky v klubu smolařů!!!

V pátek v noci mě autí někdo pěkně probral! Jsem mínus radio a to jsem měl sundaný panel, doklady a kontakty bo mi čorkl i všechny vizitky debil jeden a prachy co tam byli tam nechal!

Samozřejmě mi ten zmrd podělal i zámek ve dveřích! Aspoň že mi nevymlátil okno....

Dal bych den života za to abych ho u toho čapnul když jsem se vracel v noci domů!!!

:blbec::blbec::blbec:

Už mě to začíná štvát, když nepřijdu o čepičky na ventilky nebo když mi to někdo neobejde tak mi to rovnou vyberou!

CO BUDE DÁL!!!!

post-18-1160936654.ibf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zjistil že jsem nebyl sám kámošovi v ten samej den odpoledne vybrali taky oktu!

Jel se svézt na motorce a když přijel tak to měl udělaný stejně jako já...... kol100:o

Musím tam asi dát nějakej alarm a pager! :rock:

Poradí mi někdo něco.....? V předchozím autě jsem měl Jablotron tak nevím co dát teď..... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, na základě množících se krádeží Octavií a věcí z Octavií jsem byl konečně pojistit auto. Z té sumy za pojistku jsem si teda krapet sednul na prdel, ale aspoň budu klidně spát. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si hodil Allrisk. Ve smlouvě mě dost překvapilo, že v případě mimořádných stavů, povstání, atd, pojišťovna neplní. (viz např. nedávné události ve Francii)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si hodil Allrisk. Ve smlouvě mě dost překvapilo, že v případě mimořádných stavů, povstání, atd, pojišťovna neplní. (viz např. nedávné události ve Francii)

How much is the fish? :D A na kolik to mas pojisteny?

Počítali to z hodnoty asi 235tkč....kua, to nám to kleslo... :( . Jo a i s povinným to vyjde na nějakých 13.500,- a nebo tak nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam autí pojištěný jen na vcandalismus a krádež. Dělá to sice 5000 na rok, ale když se něco stane tak si myslim že škoda bude vždycky větší než ta pojistka. Za ten klid to stojí. Pro upřesnění - nemam garáž, parkuju taky před barákem

Tak tohle nezní špatně...!

Bůra ročně to se dá!

U který pojišťovny to máš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si hodil Allrisk. Ve smlouvě mě dost překvapilo, že v případě mimořádných stavů, povstání, atd, pojišťovna neplní. (viz např. nedávné události ve Francii)

How much is the fish? :D A na kolik to mas pojisteny?

Počítali to z hodnoty asi 235tkč....kua, to nám to kleslo... :( . Jo a i s povinným to vyjde na nějakých 13.500,- a nebo tak nějak.

Tak zhruba za tyhle prachy jsem měl na předchozí Oktě pojistku taky! :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam auti taky radsi pojisteny na 300 u Uniqa pojistovny a tam za to chteli cca 10000 se vsim vsudy (se zapoctenim vsech bonusu)... Mam 5% spoluucast min. 3.000,- Kc ;) Nastesti jsem to nepotreboval a doufam, ze potrebovat nebudu...

PS ta audi story je silena... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jdu na 100prdy do alarmu a pegeru kvůli těm vykrádačkám...!

Koupil jsem nový radio, tak bych rád aby mi zůstalo!!! :fakac:

Ono ti nezůstane, jen se trochu dříve dozvíš, že ti zmizelo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečtěte si tohle, to je fakt síla: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006100804

tak jsem si to precetl a docela me svirala uzkost u srdce z bezmocnosti

no zazili jsme si to doma 2x kdyz auti neni na svem miste a jednou se ho organum podarilo najit a co si pamatuji ja, tak vraceni probehlo v pohode a bez problemu - nasli auti na hranicnim prechode v Harachove. Nejaky snedy obcan z Liberce si chtel zajet nakoupit do Polska. Ten den u nas zazvonil policajt, ukazal odznak a ze pra mame auti na Hranicnim prechode, at si tam dojedem - to byl oodpoledne a vecer bylo uz pred barakem a dalsi den se v pohode prihlasilo na nove SPZ, jenze to se psal rok 1993 a byl to 14 dni novy Favorit s najetymi 250 km :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečtěte si tohle, to je fakt síla: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006100804

Jako nemám slov........ Jen klobouk dolů před tím člověkem který ten článek psal, s mejma nervama,bych se asi houpal v Kosmonosích v síťoví postely

Jenže je to bohužel pravda. Prostě zloděje auta zavřít nemůžou. Kamarádovi taky ukradli škodovku 120ka koupil jí za 10tis a 10do ní ještě narval (rádio, repro...). Ráno vztává do práce a auto nikde ukradený. Po 2 měsících začla bej zima a už nemohl jezdit do práce na kole tak si koupil nové auto. A při cestě do práce proti němu jede jeho škoda 120 a vní černo. Volá rodiče a policii a otáčí auto a jedou ho hleda. Rodiče auto dohonili a zastavili zaterasili jim cestu a zastavili a 3sikorky zdrhly a 3 zustaly v autě. Kámoš dorazil a jeho matka ho drzí aby je nezrubal. Přijedou benga a na policii sepíšou se sikorkama protokol a pošlou sikorky domu. Od policie se dozvídá, že se sikorkama nic neudělají protože sikorky řekli že to auto koupili a neví od koho (koupi nebyli schopni dokázat) a ještě si sikorky měli z auta vyndat svoje věci a ješte se dozvídá, že je tentýž den zastavovali a dávali jim pokutu za sjeté pneu. Auto po 3měsících dostal zpět (musel prokázat že je jeho) nabourané jine, pneu, rádio fuč, repro fuč, nešlo řadit, přeražené čísla kastle motoru a kastle. Musel si oběhat nové značky a nové vyražené čísla za to dal 3000,- a auto prodal za 5000,- a to se vyplatí. A sikorky neplatili nic. Takže příští auto si ukradnu a budu řikat že jsem ho koupil od neznámého člověka lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

předtím:

klub smolařů ? hmm, takhle se tomu tedy říká, nevěděl jsem kam se před měsícem zařadit, když jsem koupil rádio 7"DVD/NAVI/TV + Subwoofer (15000,-) a nad ránem si pro to do vozu sáhnul nějaký "pardon" impotentní krypl.

potom:

nasraný výraz ve tváři, nabitá zbraň a doma se nespí. Koupil jsem to vše ještě jednou, dávám ještě jednu šanci si přivydělat ;) jen pojď.........

Editováno: , autor: kropec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem !!!!!!!!!!

výborně funguje alarm s funkcí volání na mobilní telefon, a vězte že zvuk který sí nastavíte na právě číslo alarmu (když volá) vás probudí okamžitě, po přečtění "volajícího" (alarm) jste z postele venku rychleji než by lec-který zloděj čekal :o) a vzhledem k tomu, že je auto v momentě vašeho informování alarmem zcela zticha, vám nahrává. Pak jen ^^ zbraň a rychlé nohy :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...