Jump to content
Wayd

FRS I - ducktail na zadku

Recommended Posts

zdravím,

neřešil někdo, nebo neví o místě/ osobě kde sehnat ducktail na frs?

(hádám že to bude nějakej kus z bwm nebo tak a bude se muset přiohnout)

frs owner - Pavel Petřík

maxresdefault.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Replayman
      Ahoj. Mám takový problém na Octavii I RS. Odstávají kraje nárazníků a nesedí to úplně u toho viz. foto. Zatím jsem to dole neměl, dolů to dám nejdřív tak za měsíc. Co by tam mohlo být špatně nebo co udělat aby to dokonale sedělo.

Díky

• By _Denis_
      Prodám originální odtrhovou hranu (spoiler) z Octavie III v barvě bílá Candy (UNI).

Perfektní stav bez poškození, lak takřka 100%. Původně nalepeno (demontováno při lakování 5. dveří - pojistná událost), profesionálně odlepeno strunou autorizovaným servisem. Spodní plocha nese zbytky lepidla v drážce, možno znovu nalepit lepidlem, nebo oboustrannou páskou.  
      PC: 2.000,- Kč + lak (3.000,- Kč).
      Nyní prodám za 990,- Kč

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
      Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
    • By Sp4rc007
      Ahoj, možná zde je již podobné téma, ale v přihrádce u spolujezdce u mé O2 RS CR jsou v "kaslíku" asi 4 kabely, USB(samice), USB jako od nabíječky, široký konektor jako pro napájení Iphonu nebo něčeho podobného a 3,5 jack. Ovšem po připojení flash disku, nebo i telefonu se na radiu nezobrazí žádný jiný vstup. Mám připojenou pouze SD kartu. Neví někdo k čemu slouží tento svazek? Děkuji.
    • By Johny16
      Ahoj, má tu někdo zkušenosti s těmito xenony ? https://www.autokseft.cz/ALKAR-Hlavni-svetlomet-ALR-2745522-2745522-nd976665
      Jde mi o to, zda se vyplatí renovovat staré a originální xenony nebo koupit tuto španělskou druhovýrobu. Cenově to vychází na stejno.

Předem děkuji za Vaše odpovědi.
    • By JménoMé
      https://www.sbazar.cz/DARKKAI/detail/43295892-skoda-fabia-rs-19-tdi-96kw
  • Create New...