Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Zdravim . Chtel bych se zeptat ktera hadice od palivovyho filtru u OCT 19TDI je privod k vstrikovacimu cerpadlu , asi jsem lama ale nejak to nemohu najit , na filtru jsou ctyri , a k motoru pod krytem jdou tri jedna je na vodu , ta je mimo zbyvaji dve , tudiz otazka ktera toje . Dekuju za odpoved. popr obrazek

palivovy_filtr.thumb.png.c009c2d460b8e11675a4f708683dfc3c.png

1 - privod od nadrze

3 - zpetne vedeni do nadrze (pres chladic paliva)

6 - privod k tandemovemu cerpadlu

10 - zpetne vedeni od tandemoveho cerpadla

 

tandemove_cerpadlo.thumb.png.d83b71f952700c868c5ce80b7cb9eddb.png

2 - privod k tandemovemu cerpadlu

3 - zpetne vedeni od tandemoveho cerpadla

  • Autor

Jeste dotaz predpokladam ze c 3 na tand cerpadle jde do vstriku. Dik

Nejde. Cislo 3 jde zpet na cislo 10 palivoveho filtru. Timto vedenim se vraci nafta, ktera nebyla vyuzita (nebyla vstriknuta do motoru).

  • Autor

Ahoj. Super navod.,ale stejně nevím která hadice je ke vstřikům. Otravuju já vím ,ale potřeboval bych to vědět. Dekuji

Ke vstřikům jde ta označená jako přívod k tandemovému čerpadlu. Tandemové čerpadlo samozřejmě zvětší tlak na potřebnou úroveň.

Ke vstrikum zadna hadice neni. Od tandemoveho cerpadla jde nafta ke vstrikum kanalkem v hlave a jinym kanalkem se prebytecne palivo zase vraci.

Předpokládám, že tazatele zajímá která hadice je přívodní a která je vracečka. I když na tom obrázku je po popsáno zcela srozumitelně.

To že mezi tandemovým čerpadlem a kanálky v hlavě žádná hadice není je jasné a je to vidět na první pohled.

Mne to jasne je, tobe ocividne taky. Jestli je to jasne i tazateli si jisty nejsem. Jinak jak pises, zbytek je myslim zcela jasne popsan na obrazku. :kol-32:

Upraveno od LucasCZE

  • Autor

Děkuji za vyčerpávající informace nyní je vše jasné. Veselé Vánoce.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.