Přejít na obsah

Potahy


jenda

Doporučené příspěvky

klucíí potřebuju poradot jak sundat plastové kryty předních sedaček. potřebuju tam dát potahy a nevím jak na to. mám fabinku krátce a bojím se tam na něco šáhnout a bych tam neco neskurvil. na fávu mi to bylo buřt.

díky za odpověd. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil nové potahy (konečně), chtěl jsem je nasadit a se zlou jsem se potázal! Tak nevím jestli jsem takový dement :unsure: , že už neumím dát ani potahy do auta, ale tady se mi to prostě nepodařilo.

Nevíte někdo jak jdou na předním sedadle, konkrétně na sedáku provléct ty gumová očka kolem těch plastových bočnic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výrobce je tuším Kappa nebo tak nějak.

No já chtěl ty očka provléci mezi sedákem a těmi bočními lištami, ale podařilo se mi to akorát vepředu, kde ten čelní panel jde vyloupnout (dává se tam tuším místo toho ten šuplík) a pak se mi to podařilo protáhnout vzadu poblíž mechanismu na sklápění opěradla. Na boku např.(u mechanismu na výškového nastavení sedačky) není ani milimetr škvírky na protažení oka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil nové potahy (konečně), chtěl jsem je nasadit a se zlou jsem se potázal! Tak nevím jestli jsem takový dement :unsure: , že už neumím dát ani potahy do auta, ale tady se mi to prostě nepodařilo.

Nevíte někdo jak jdou na předním sedadle, konkrétně na sedáku provléct ty gumová očka kolem těch plastových bočnic?

Pozri do DP -_- tam to je napisane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem nandaval ty potahy já tak jsem měl vyndaný celý sedačky. aby to za něco stalo. jinak to bude na prd. jo a stačil mi na to imbus číslo 8. pak mi to ceé trvalo asi ho´dku a půl. nepočítám li do toho zadní sesle. přeju hodně ůspěchů. joooo a ten plánek je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka: proč chceš do auta potahy? Vždyť je to hnus. Připomíná mi to MBčka a Moskviče, kde měl každý děda fialové tygrované potahy, nebo bílé medvědí chlupy. A potah na volant chceš taky? Nechci rýpat, nemyslím to zle -_- ale do nových aut bych potahy určitě nedával -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka: proč chceš do auta potahy? Vždyť je to hnus. Připomíná mi to MBčka a Moskviče, kde měl každý děda fialové tygrované potahy, nebo bílé medvědí chlupy. A potah na volant chceš taky? Nechci rýpat, nemyslím to zle -_- ale do nových aut bych potahy určitě nedával -_--_--_-

jj, presne tak, potahy nebrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka: proč chceš do auta potahy? Vždyť je to hnus. Připomíná mi to MBčka a Moskviče, kde měl každý děda fialové tygrované potahy, nebo bílé medvědí chlupy. A potah na volant chceš taky? Nechci rýpat, nemyslím to zle -_- ale do nových aut bych potahy určitě nedával -_--_--_-

A to ma chodit len tak bez potahov?Tak potahy urcite krajsie ukazu ako sedacky od Skody.Moj nazor -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka: proč chceš do auta potahy? Vždyť je to hnus. Připomíná mi to MBčka a Moskviče, kde měl každý děda fialové tygrované potahy, nebo bílé medvědí chlupy. A potah na volant chceš taky? Nechci rýpat, nemyslím to zle -_- ale do nových aut bych potahy určitě nedával -_--_--_-

No nebudu čekat, až se mi bude klubat molitan zpod prodraných origo potahů. Auto už "nové" není, používám je denně, takže raději oželím roztrhání nasazovaných potahů než se pak dívat na roztrhané sedačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blbá otázka: proč chceš do auta potahy? Vždyť je to hnus. Připomíná mi to MBčka a Moskviče, kde měl každý děda fialové tygrované potahy, nebo bílé medvědí chlupy. A potah na volant chceš taky? Nechci rýpat, nemyslím to zle  -_-  ale do nových aut bych potahy určitě nedával  -_-  -_-  -_-

No nebudu čekat, až se mi bude klubat molitan zpod prodraných origo potahů. Auto už "nové" není, používám je denně, takže raději oželím roztrhání nasazovaných potahů než se pak dívat na roztrhané sedačky.

to jsem byl já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...