Přejít na obsah

Potahy


jenda

Doporučené příspěvky

Ked si das vedla seba bezne lacne potahy za cca 1000czk a potahy od MADu a trosku si pozries ten material, strih, ako sedia, sposob uchytenia a ako ho vidiet/nevidiet, tak sa ti ta cena potom uz ani nebude zdat mozno taka vysoka... Ale to si musi kazdy zvazit sam. hlavne to ale treba najprv vidiet a potom kritizovat... -_-

Mozno sa oplati nedat ziadne potahy a za 5 rokov kupit sedadla z bazaru so zachovalejsimi potahmi :smich::prc:

Potahy bych bral. Jen jsem koukal na tu firmu mad, a tam byly ty potahy, já nevím, jak se to tam hledá. Přijde mi, že mají hrozné stránky !! Nejsou tam všechny barvy a tak ... a ty typy sedadel. Přijde mi jedno jako druhé, ani tam není, jestli to má nebo nemá nášivku RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden dotaz. Jaké potahy byste doporučili na stříbrnou fábii s černými polepy sloupků? prosím kdyžtak odkaz nebo obrázek. A pokud možno kvalitní. Uvažoval jsem o MADu, ale nechám si poradit. Díky

Můj typ byl tmavě-světle šedé nebo černo šedé

http://autopotahy.sk/ponuka%20f1%20antracit.htm

co tyhle? napadly mě Active Antracit nebo F1 Antracit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám potahy od MADu a zvolil jsem tuhle barevnou kombinaci

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=303772

a se mi líbí, ale nemaže se? mě tu někdo na to upozorňoval. KOlik stály?

Stáli mě skoro 3300 KáČé. S jejich zašpiněním žádný problém neni

A co navlékání, šlo to dobře? jinak fakt uvažuji, že až budou peníze, tak půjdu taky do madu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S navlékáním si musíš vyhrát, ale výsledek stojí za to. Opravdu perfektně sednou. Nikde nevidíš žádný gumový úchyty a svorky jako u levných potahů. Já sem teda sundal origo potahy z opěrek hlavy, protože je to oprvadu na fest, ale někdo to dával i přes ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S navlékáním si musíš vyhrát, ale výsledek stojí za to. Opravdu perfektně sednou. Nikde nevidíš žádný gumový úchyty a svorky jako u levných potahů. Já sem teda sundal origo potahy z opěrek hlavy, protože je to oprvadu na fest, ale někdo to dával i přes ně.

a to znamená, že jsi je nařízl a pak sundal na molitan jo? toho se nějak podvědomě děsím :D:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
QUOTE (machine @ 12.3.2007, 11:02 )

QUOTE 

Já mám potahy od MADu a zvolil jsem tuhle barevnou kombinaci

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=303772 

Popis prosim, jaky je to matros, to na krajich je kuze a uprostred nejaka textilie? 

obojí je textil. je to silná textilie, jako origo potahy

Tak to je parada, cece! To chcu taky! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky tuhle kombinaci, jen na předních mám ještě vyšité logo FabiaRS.

Nepříjemný je, že se proseděj a jsou vidět obrysy původních sedaček.

A taky se mi nepovedlo vyčistit tu stříbrnou látku, zůstaly fleky.

Jinak s nasazování není problém, ani sedačky, ani plasty jsem nevyndával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...