Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 15. 1. 2023 na 19:15, rodolfo napsal:

Vyskúšal som to aj ja, ale nie som spokojný. Nemám kapacitný volant a systém vyžaduje dosť agresívne, aby som čo chvíľa pohyboval volantom, nestačí položiť ruky na volant a žiaľ ani len "držať" volant. Ešte to pár krát skúsim, ale asi to vrátim do pôvodného stavu ☹. 

Souhlas. Nechal jsem tomu cas, ale bez kapacitniho volantu nepouzitelne. Stale hlasi ,,prevezmete rizeni”. Vratil jsem se na tovarni nastaveni. Stejne jezdim 90% casu s vypnutym LA, tak to neresim.  
Mnohem vic bych ocenil navod, jak vypnout akustiku dveri pri bezicim motoru. 🤔 Patral jsem vsude mozne, ale zatim nic🙁

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tragedie_v_JZD napsal:

 

S kapacitním volantem je potřeba ten volant držet v místech, kdeje ten volant kapacitní. Když jsem s O4 začal, musel jsem se "přeučit", kde držet volant - byl jsem zvyklý držet volant s místech, kde do věnce volantu jdou ty šprušle (nenapadá mě český výraz) - tam kapacitní není, takže pokud člověk drží volant tam, tak to furt prudí. 

Od navyknutí "držet jinak" jsem neviděl "převezměte řízení" ... no, už hodně dloubho :) 

 

A kde je tedy potřeba ho držet? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...