Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Bubaq napsal:

Závidím. Mě se zobrazí jen ta statická horizontální stupnice, ale bez čísel a bez indikace aktuálních otáček (viz foto níže z webu). Bohužel nejsem sám. Psal jsem na podporu OBD, tak uvidíme.

Ještě mi nezafungovalo vypnutí pípání při otevření dveří s nastartovaným motorem a indikace stupně větráku při klimě na Auto.

 

obd.jpg

Co mas za verze HW/SW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/15/2023 at 5:37 PM, Bubaq said:

Závidím. Mě se zobrazí jen ta statická horizontální stupnice, ale bez čísel a bez indikace aktuálních otáček (viz foto níže z webu). Bohužel nejsem sám. Psal jsem na podporu OBD, tak uvidíme.

Ještě mi nezafungovalo vypnutí pípání při otevření dveří s nastartovaným motorem a indikace stupně větráku při klimě na Auto.

 

obd.jpg

Dynamicke ukazovatele vo VR nefunguju pre auta s MR2023, to iste som sa docital uz od X ludi tu aj na inych forach a bolo jedno ci pouzili one-click app alebo long coding.  Pre starsie MR do 2022 by to fungovat malo.

Mimochodom pribudlo dost vela novych one-click app, napr. zapamatanie poslednej volby lane assistu.

Editováno: , autor: Nesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Nesh said:

Mimochodom pribudlo dost vela novych one-click app, napr. zapamatanie poslednej volby lane assistu.

To byl spolu s VRS kokpitem a vypnutí pípání při otevření dvěří se zapnutým motorem jeden ze tří hlavních důvodů, proč jsem si OBDeleven pořídil. Bohužel dvě z těch tří Appek nefungujou... Trochu rozčarování za 2500 Kč... 😞 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Nesh napsal:

Dynamicke ukazovatele vo VR nefunguju pre auta s MR2023, to iste som sa docital uz od X ludi tu aj na inych forach a bolo jedno ci pouzili one-click app alebo long coding.  Pre starsie MR do 2022 by to fungovat malo.

Mimochodom pribudlo dost vela novych one-click app, napr. zapamatanie poslednej volby lane assistu.

Problem maji i uzivatele starsich MR nez 23. Zakopany pes bude asi jinde… Nejaka kombinace verzi ŘJ ap?🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bubaq napsal:

To byl spolu s VRS kokpitem a vypnutí pípání při otevření dvěří se zapnutým motorem jeden ze tří hlavních důvodů, proč jsem si OBDeleven pořídil. Bohužel dvě z těch tří Appek nefungujou... Trochu rozčarování za 2500 Kč... 😞 .

Ja to nastesti pojal tak, ze vsem v okoli koduji co se da😉 Takze me tech 99€ tak nemrzi. Nastavil jsem si na svem aute max co jde a vic uz z toho nedostanu. Skoda, ze nektere veci jsou asi trvale bloknute a neni mozna zmena (treba to casem nekdo prolomi…)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbylo mi 300 kreditů, tak kdyby někdo něco chtěl nakodovat přes aplikace viz. zde ----> https://obdeleven.com/en/supported-vehicles?gclid=CjwKCAjw3POhBhBQEiwAqTCuBm1KHLaQLJbuC-Yd4TVOJHPt-ycUlz54UBnibBU-u4afE0Np_z_frRoCOIcQAvD_BwE&brand=skoda

 

 

tak není problém v Praze

 

 

😁

Editováno: , autor: ladik1983
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem to jen u MR23. By me zajimalo proc to nejde, kdyz main HW a SW jsou stejne. Podle me to je zamerne blokovane. U aplikaci ktere lze dokoupit to bude obdobne. Kolega ma uplne totozne auto (vybava, motor, prevodovka i stejny pocet RJ) MR23, ja mam MR22, ale napriklad cteni DZ si dokoupit nemuzu… Jsem napsal pred 14dny na podporu, tak me zajima co odpovi na stejnou otazku po roce, zda nekam postoupili🤔 ( myslim ze standardne dojde 29.den odpoved, ze to bohuzel neni mozne😬)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tomas_cz1 napsal:

Videl jsem to jen u MR23. By me zajimalo proc to nejde, kdyz main HW a SW jsou stejne. Podle me to je zamerne blokovane. U aplikaci ktere lze dokoupit to bude obdobne. Kolega ma uplne totozne auto (vybava, motor, prevodovka i stejny pocet RJ) MR23, ja mam MR22, ale napriklad cteni DZ si dokoupit nemuzu… Jsem napsal pred 14dny na podporu, tak me zajima co odpovi na stejnou otazku po roce, zda nekam postoupili🤔 ( myslim ze standardne dojde 29.den odpoved, ze to bohuzel neni mozne😬)

Tak pak dejte vědět.Také se stejným problémem "DZ" bombardujeme škodovku.Sice máme MR2020,ale krom DZ má snad vše.Poslední odpověď je,že nelze zakoupit.A důvod_prý by se musel vyměnit infotaiment.Psal jsem několika lidem,kteří se tím zabývají.Nestačili se divit,co všechno si dokážou vymyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to chce fakt výkonný hardware, aby to dokázalo počítať sekundy a ukazovať hodiny.

To je fakt fail škodovky.

To isté s konfigurovateľnou časťou, kde je rýchlosť. Rád by som si tam dal iné veci, ale neviem to meniť, neviem či to závisí od výbavy, alebo od MR.

Auto prvý krát zaregistrované 06/22, netuším či mám MR22 alebo MR23.

Ako to zistím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten cockpit je celej fail, vím, že O4 není žádná premiovka, ale ta konfigurovatelnost je prostě tragická. Nehledě na to, že O4 je nejnovější model Škodovky. To i Scala má víc možností úpravy VC

 

MR2023 je od 22 týdne výroby 2022

 

Jinak si zažádej zde o výpis z výbavy https://voton.cz/cs/blog/clanek/vypis-vybavy-zdarma-a-placena-sluzba-overeni-historie-vozidla

 

je tam datum výroby i modelový rok 

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20230427_211018_Acrobat for Samsung.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...