Jump to content

Chloop

Bronze user
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Chloop

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vypadá to, že by to výmluvy nemuseli být a že by na tom mohlo být něco pravdy. https://www.macrumors.com/2020/11/05/iphone-12-some-wireless-chargers-not-working/
 2. Chloop

  Škoda Fabia IV

  Je to přesně tak jak píšeš. Nechal jsem se nachytat jak prvňák. Autor toho článku to na sebe práskne v poslední větě.
 3. Chloop

  Škoda Fabia IV

  https://www.autoforum.cz/predstaveni/nova-skoda-fabia-nebude-automobilka-cely-projekt-odpiskala-tesne-pred-premierou/?fbclid=IwAR2ZmMWDauRoUA0DRJ31o_iu_WwYanoyMLqaB2ySLEq7QzdpOO7yEfa2YDQ Nechal jsem se nachytat...
 4. Jen pro info, jde o dřív. Jakmile se dostaneš na obrazovku konfigurátoru, kde vybíráš stupeň výbavy (Ambition, Style, Scout...), tak klikni na tlačítko Více informací (je vedle něj ikonka malého i) a tam je vypsaná základní výbava pro daný stupeň.
 5. Stačí se podívat do konfigurátoru co je v jakém stupni výbavy jako standard. Podle konfigurátoru je USB u zrcátka až od Stylu.
 6. Určitě bych uvítal více barev. Měl jsem políčeno na OIV Scouta a Titan blue byla jasná volba. Jenže je pryč. U prodejce jsem viděl OIV Scoutu v Šedé Steel a moc mu to slušelo. Ale ta je taky pryč... Tak jsem v pondělí objednal Červeného. Bohužel. Tak snad mu to bude slušet. Prodejce má na salónu vystavený Super Scout v té oranžové a neskutečně mu to sluší. Za tuhle barvičku bych se určitě nezlobil.
×
×
 • Create New...