Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Ze bych taky hodil nejakou provokaci? Vratil sem se vcera brzo rano :) Ale byli jsme letos krapet vejs. Ale bomba, mimo hlavni sezonu je to necem jinym, nikdy vice v srpnu. Cestou zpet me pobavil jeden mistr sveta s Octavkou, u Zahrebu se tam predvadel, jako jen nasi ridici, pak me jedouciho asi 150km/h dost nechutne predjel (cpal se, atd.), o 10km dal ho zastavil policejni Superb v civilnich barvach a asi se chlapec prohnul, uz nas pak nikde cestou nepredjel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si jedu po Evropské a najednou Octa se světelnými rampami. Omlouvám se za kvalitu, ale bylo to během jízdy a mobilem :feve:

Tak ty se toho nebojej.. ;) To je novej Allroad od skodovky?Neznas? :smich: :smich: Paket do severskych zemi.. :smich: :smich:

Celkově je to pro mne nevkusné lol , ale ty CZtky na zadku, tak ty mne teda dostaly dokonale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna nadherna FRS

nevim,nechci nikomu lezt do vkusu,ale zda se mi to jako docela zmrvena RSka..... :(

Já bych řekl, že to není origo RS. Mrkni na ten nápis na zadku. Ta motorizace krásně přesahuje nápis FABIA. Řekl bych, že je to popisek z Octy a nalepenej na Fábce. Možná je to tak schválně!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chorvatsko, riviéra Šibenik - chorvatští cajti aktivně odtahují auto nějakého německého turisty, co zaparkoval, kde neměl... No nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby úplně stejně blbě neparkovala další 2 auta, která ovšem měla chorvatské SPZtky a pro které se už odtahovka nevrátila. Člověk pak má více než jen pocit, že se tu měří dvojím metrem a turista je brán za dojnou krávu, která zaplatí všechno... :angry::wacko::ble:disgust: Takže se určitě vyplatí být na dovolené za toho hodného blbečka, který předpisy striktně dodržuje, ikdyž všude okolo místní řidiči vyvádějí pikačoviny. Jenže oni prostě můžou fuck

Jen takovej doplnek, vetsina aut s nemeckou spz v HR je stejne chorvatu, ktery jen prijeli na leto domu :) I tak mi ale prijde, ze tady je sakra silnejsi dvoji metr, nez tam. Fascinuje me, ze za 400km po Chorvatsku (a ne jen dalnice, pro rejpaly) predstavuje na silnici zhruba stejny, spis mensi, pocet svinaren, nepozornosti, prestupku a carojezdeckejch kousku jako prejeti Prahy z jedny strany na druhou, des :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...