Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Prosím odborníky o radu. Při otočení klíčku ve spínací skřínce do první polohy by se měla rozsvítit kontrolka dobíjení a mazání a také by měly začít ukazovat budíky(palivoměr a teplota vody), nic z toho se však neděje. Rovněž po nastartování nefunguje otáčkoměr. Má to spolu souvislost a nevíte někdo čím by to moho, být??Dík za rady.

  • 3 týdny později...

Ja bych nejdřív zkontroloval napajeni pristrojovky, jinak taky byvav pojistkovy skrini popraskany púajeny spoje, chce to prejet pajkou aby se to zase spojilo, jinak těch příčin muze byt daleko vic

Podle me ti tam chybi plus od spinaci skrinky protoze jakmile otocis klickem privede se plus na pristrojovku a rozne tyto kontrolky, otackomer, palivomer a teplomer zkus si to zmerit kdyz vytahnes pristrojovku melo by nani byt nekte vytisteny + podle toho si najdi kterej pin na konektoru to je (rekl bych Ti kterej ale nevim kterej rok mas vyrobeny Facko) a otoc klickem pokud se tam neobevi plus 12V je zavada asi v te pojitkove skrini nebo je nekde vyskocenej nejakej drat musis hold hledat!!! Dale to muze byt uvolneny drat od spinaci skrinky tam bych asi zacal pres pojistkovou skrin az k te pristrojovce!

  • Autor

Takže závada je konečně odstraněna. Jednalo se o jednu přepálenou cestu na tom plošném spoji co je v pojistkovce. Díky tomu nemohlo sepnout relé zapalování a další s tímto související obvody. B)

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.