Přejít na obsah

Tak jsem se právě zamiloval


FUGAS

Doporučené příspěvky

Tohle zajímavé dílo stojí na Proseku.. Měl jsem na něj zálusk stojí tam respektive stálo fakt hóóódně dlouho tzn roky... Když jsem se o něj začal zajímat fotil jsem si ho tátu jsem pověřil aby vyjel z databáze vozidel kdo je majitelem tak zjistil že auto stojí na úplně jinejch papírech a majitel nějakej Lakatoš nebo Horvát (prostě nějaký cikánský jméno) zjistil i adresu tak jsem majiteli psal dopis kterej sem mu osobně hodil do schránky.. Druhý den bylo auto pryč.. Velká to škoda!! Trochu práce a byla by z toho pecka!! Je to sice takový dost ve stylo Ferrari a je to takovje plastovej extrém ale... Kdyby se na tom máklo a některý věi poupravili bylo by to móóóc zajímavé vozítko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem někde na netu fotky tý obludy viděl, akorát mi není jasný, jak se ti to může líbit, protože podle fotek tvé bývalé tříci bych řekl, že máš vkus. :D Nejdřív jsem myslel, že je to ironie, ale nakonec mi přišlo, že to myslíš vážně. Kabrio musí zůstat origo, tam se mi nelíbí ani křidýlko na kufru, protože to pak naruší úžasný linie toho auta. Jinak takhle zprznit takový krásný auto byl měl být trestný čin, a tvůrce by měl být veřejně lynčován. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem někde na netu fotky tý obludy viděl, akorát mi není jasný, jak se ti to může líbit, protože podle fotek tvé bývalé tříci bych řekl, že máš vkus. :D Nejdřív jsem myslel, že je to ironie, ale nakonec mi přišlo, že to myslíš vážně. Kabrio musí zůstat origo, tam se mi nelíbí ani křidýlko na kufru, protože to pak naruší úžasný linie toho auta. Jinak takhle zprznit takový krásný auto byl měl být trestný čin, a tvůrce by měl být veřejně lynčován. ;)

Ona to byla tak trochu ironie.. ;) (možná že to tak nevyznělo)

Ale zas tokovéhle báwo se jen tak nevidí.. A má i ty kožený sedačky :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se pochlubím moji bývalou třícou..

A já už se radoval, jakou že bývalou třícu nám neukážeš.... :p:D .... a ono je to BMW :(:doh Ale musím uznat, že moc pěkné -_-

:smich: Blááááázne :smich: to byla moje jediná tříca pak už tu mám jen jednu jednadvácu... :p

Dík za pochvalu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se pochlubím moji bývalou třícou..

A já už se radoval, jakou že bývalou třícu nám neukážeš.... :p:D .... a ono je to BMW :(:doh Ale musím uznat, že moc pěkné -_-

:smich: Blááááázne :smich: to byla moje jediná tříca pak už tu mám jen jednu jednadvácu... :p

Dík za pochvalu... ;)

:smich: Tak tu schvaluju ještě víc, než třícu :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se pochlubím moji bývalou třícou..

A já už se radoval, jakou že bývalou třícu nám neukážeš.... :p:D .... a ono je to BMW :(:doh Ale musím uznat, že moc pěkné -_-

:smich: Blááááázne :smich: to byla moje jediná tříca pak už tu mám jen jednu jednadvácu... :p

Dík za pochvalu... ;)

:smich: Tak tu schvaluju ještě víc, než třícu :D-_-

:smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...